Як не погладшати під час вагітності.

Ах, вагітність, дивовижна пора. У цей період жінка відчуває себе жінкою на все сто. Саме тому вона починає болісно реагувати на свої зростаючі форми. Досить довго існувала думка, що під час вагітності можна і потрібно їсти все, чого хоче матуся. Це помилка і робити так не треба.

Щоб не видужає під час вагітності більш ніж на покладений вагу, потрібно стежити за своїм харчуванням. Допустимий приріст ваги, складає 10-12 кілограм. Вміститися в цих рамках не так вже й складно. Відзначимо, що є жінки, які поправляються на тлі зміна складу гормонів. З такими змінами дієти впоратися не допоможуть. Для всіх же інших є кілька простих рекомендацій.Во-перше, їжте часто, але мало. Вагітність і постійне бажання є невід'ємні поняття. Намітьте собі їжу на день, розкладіть її по корочок і їжте маленькими порціями. Буде краще, якщо Ви поїсте сім разів на день дрібними порціями, ніж три рази більші порціі.Во-друге, не вживайте багато солодкого. Кремові тістечка, тортики та інші радощі життя, насправді не несуть користі. Це Ваш шкідливий вагу, яка не піде після пологів, відмовтеся від нього заранее.В-третє, для вагітних працює приказка: «Хочете їсти - пийте». Рідина, це найкраще що Ви можете запропонувати своєму організму. Пийте воду, пийте компоти, соки і морси.Кроме певних правил харчування, є ще один аспект. Вагітна жінка, що не бомба і рухатися їй можна. Займатися гімнастикою під час вагітності більш ніж корисно. Ви не тільки забезпечуєте форму собі, Ви піднімаєте тонус малюка. Відмінним місцем для занять може стати басейн. Це, мабуть, те місце, де Ви не будете відчувати своєї ваги. Тут можна і ніжками подригать і ручками покрутіть.Правільний раціон і гімнастика, допоможуть Вам не поправитися під час вагітності і зроблять Вашого новонародженого сильніше. Адже якщо мама дев'ять місяців була паинькой і правильно їла, малюк правильно харчувався разом з нею.

Під час вагітності чимало жінок набирає зайву вагу. Це відбувається через гормональних змін, які необхідні для повноцінного розвитку дитини в утробі. Відразу після народження малюка мамі хочеться скоріше повернути колишні форми. Але чи можна суміщати схуднення з грудним вигодовуванням?
Інструкція
1
Ваше харчування має бути в першу чергу раціональним. Не переїдайте і намагайтеся харчуватися різноманітно. Виключіть зі свого раціону здобне, жирне, смажене і солодке.
2
Не можна запускати себе після пологів, інакше з кожним місяцем відновити колишні форми буде все складніше. Навіть хороші результати на стрілках ваг після тривалої дієти не показник, оскільки відразу по поверненню до звичного для вас раціону вага може почати стрімко збільшуватися.
3
Не сідайте на дієту одразу після виписки з пологового будинку. Дайте своєму організму повноцінне харчування, адже він пережив величезний стрес. Обов'язково вживайте продукти, багаті залізом, кальцієм і білками. Віддайте перевагу рибі, відварного м'яса, птиці, молочним продуктам, горіхів, яблук. Післяпологові кровотечі забирають в організму багато заліза, а його недолік не дозволяє худнути.
4
Грудне вигодовування саме по собі відмінний спосіб скинути зайві кілограми, набрані за 9 місяців. Прикладайте свого малюка до грудей на його вимогу, так ви зможете спалити мінімум 500 калорій за день. Таким чином, ваша дитина буде нагодований, щасливий, задоволений частою близькістю з мамою, а ви крім позитивних емоцій ще й подкорректіруете свою фігуру.
5
Їжте здорову та корисну їжу, адже крихітка зараз як ніколи потребує вітамінів, які передаються йому з молоком матері. Не вживайте занадто жирні молочні продукти. Стимулюйте лактацію найефективнішим методом - гарячим питтям. Щоб жир ефективно спалювався, частіше пийте просту воду. Крім того, це добре знижує апетит.
6
Не їжте «про запас». Привчитеся є часто (4-5 прийомів їжі в день), але по чуть-чуть.
7
Не намагайтеся позбутися від післяпологової депресії за допомогою солодощів. Якщо ж бажання поласувати все одно не покидає вас, переключіться на яблука чи груші.