Як наносити тональний крем пензлем. Який пензлем наносити тональний.

Тональний крем вважається основою якісного макіяжу. Одним з найбільш вдалих засобів для його нанесення є кисть. За допомогою неї основа під макіяж лягає рівномірно і потрібним шаром.
Інструкція
1
При виборі пензлика віддавайте перевагу синтетичним засобам. Натуральні кисті здатні вбирати в себе до 80% тонального крем а. Якісно розроблені форми пензлика дозволяють брати оптимальну кількість крем а і при використанні нагадують пружність подушечок пальців.
2
Безпосередньо перед нанесенням тональної основи очистіть шкіру, а потім накладіть на неї денний крем . Він повинен добре вбратися і підсохнути.
3
При використанні плоскої кисті поставте на обличчі чотири точки тонального крем а: на середину лоба, на підборіддя і на обидві щоки. Можете видавити невелику кількість крем а в руку і, вмочуючи в неї кисть, розподілити тональний крем по обличчю від центру до країв.
4
Намагайтеся розтушовувати всі лінії. У проблемних місцях крем можна розміщувати рухами пензля. Особливу увагу приділяйте крил носа, брів, куточків губ. Дуже важливо створити невидимий перехід до шиї і підстав волосся, що часто є причиною неякісного макіяжу.
5
При використанні круглої пензлика з плоскою поверхнею нанесіть невелику кількість крем а на руку. Промокніть засіб пензлем і нанесіть його рухами по всій поверхні обличчя. Після завершення процедури цієї ж пензлем пройдіться по шкірі круговими рухами.
6
Пензликом дуже зручно наносити тональний крем на область навколо очей. За допомогою неї засіб розподіляється на століттях більш тонко. Візьміть пензликом маленьку порцію крем а і розітріть штрихами у напрямку від центру особи до скронь. Під очима промокніть шкіру серветкою, щоб тональний засіб не забивалися в зморшки.
7
Після нанесення тонального крем а трохи почекайте, а потім уважно огляньте своє обличчя. Макіяж краще робити в добре освітленому приміщенні. На завершення процедури по необхідності скористайтеся компактної або розсипчастою пудрою, а також відповідним коригувальним засобом.
Зверніть увагу
Обов'язково мийте пензлик для тонального крему не рідше 1 разу на дві доби. Вона є прекрасним місцем для розмноження бактерій.
Корисна порада
Рівномірне нанесення тонального крему пензлем вимагає великої вправності. Тому попередньо наберіться досвіду, щоб ненароком не вийти з дому з неякісним макіяжем. Нанесення тонального крему пензлем є вдалим варіантом для жінок з проблемною та чутливою шкірою обличчя. При цьому ви не чіпаєте обличчя руками, піклуючись тим самим про гігієну.