Як округлити обличчя. проділи для округлення особи.

Дуже часто жінки бувають незадоволені своєю зовнішністю, а зокрема овалом особи. Скорегувати його і візуально округлити можна за допомогою косметики і зачіски. Зробити це можна по-різному, декількома способами.
Інструкція
1
Візьміть тональну основу, тон якій буде темніше вашого натурального кольору шкіри. Нанесіть її на верхню частину лоба і на нижню частину підборіддя. Добре розтушуйте за допомогою пудри. Чіткої межі між тонами бути не повинно, повинен спостерігатися плавний перехід. Дана процедура трохи вкоротить особа .
2
Далі візьміть світлу пудру. Нанесіть її по напрямку від щік до вух. Тим самим ви зробите особа ширше і наблизити його до круглій формі.
3
Візьміть рум'яна. Скористайтеся старовинним перевіреним способом: втягніть щоки і в області, де утворилися вилиці, нанесіть дві косі лінії рум'янами. Добре їх розтушуйте.
4
Щоб надати круглу форму запалих щоках, круговими рухами нанесіть тональну основу світлого відтінку. Потім добре припудріть за допомогою розсипчастої пудри і розтушуйте.
5
Ще більше округлити особа можна за допомогою форми брів. Якщо у вас витягнуте особа , то вибирайте пряму форму. Вона не тільки округлить особа , але і зробить його риси більш жіночними і м'якими. Якщо ж особа у вас квадратної форми, то краще віддати перевагу загостреним формам.
6
Якщо ви хочете, щоб ваше особа зорово здавалося круглее, поміняйте зачіску. Наприклад, рівна чубчик або зачесане в хвіст волосся значно округлять особа . Також бажаного результату можна добитися, якщо зробити проділ волосся на боку. А проділ посередині голови навпаки зробить особа більш витягнутим. Підстрижіть волосся таким чином, щоб їх довга була до плечей, а на рівні щік вони були пишними. Якщо ви володарка кучерів, то зробіть стрижку середньої довжини. При цьому укладайте набік волосся, піднімаючи їх небагато треба лобом. Якщо ваші волосся пряме, то ідеальним варіантом для вас стануть пасма на рівні щік. При цьому укладайте чубок трохи набік, щоб вона приховувала частину лоба. Дані прийоми так само допоможуть візуально округлити особа .
7
Не забувайте про аксесуари. Наприклад, вдало підібрані окуляри допоможуть візуально скорегувати особа . Щоб його округлити, вибирайте великі квадратні окуляри. Від «крапельок» і вузьких очок краще відмовитися. Кепки з козирком, що приховують частину лоба, і круглі капелюшки так само здатні округлити особа .