Як виростити дитину щасливою: принцип наступності.

Дитина не тільки уважно спостерігає за своїми батьками, він добре відчуває якісь у них взаємини, тому прикинуться марно. Потрібно бути щиро щасливими, щоб був щасливий і дитина. Адже діти в 99,9% випадків копіюють поведінку батьків, коли, ставши дорослими, заводять свою сім'ю. І щоб особисті відносини у дітей в майбутньому склалися добре, потрібно вже зараз дотримуватися певних правил поведінки і з дітьми, і з чоловіком (дружиною).
Інструкція
1
Стрімкість сучасного життя краде спілкування з найближчими і дорогими. Звичайно, важливо заробляти для сім'ї, готувати на сім'ю, прати і прасувати на всіх. Але тільки матеріальної турботи недостатньо для підтримки духу міцної сім'ї. Діти виростуть, і безглуздо буде шкодувати про те, що з ними не вдавалося проводити багато часу. І ні до чого буде нарікати, що і дорослі діти не знаходять часу на спілкування з літніми батьками, а лише фінансово намагаються їх підтримати. Уміння організувати сімейний вечерю, спільну прогулянку, довірлива розмова - все це родом з дитинства. Ніколи не нехтуйте спілкуванням зі своєю сім'єю. Шукайте приводи якомога більше часу проводити разом з улюбленими дітьми і чоловіком/дружиною.
2
Не критикуйте і не лайте ні дитини, ні свою другу половину. Якщо критичні зауваження у вас в честі, то вам відомо, що все, до чого вони призводять, це - прагнення захищатися, ображатися, виправдовуватися, уникати відповідальності, сперечатися. Все це ні до чого. І щастя не сприяє. Якщо хтось із близьких зробив помилку, допоможіть йому зробити висновки, подумати, як краще вчинити в наступний раз. Ваші улюблені здивують вас тим, наскільки вони можуть бути мудрі.
3
Коли діти впевнені, що їх люблять, вони вчаться любити і поважати себе. А це дуже важливі якості для щасливої людини. Тому намагайтеся якомога частіше говорити своїм дітям і чоловікові/дружині, і батькам про те, що ви їх любите. Посміхайтеся при зустрічі - це вагомий показник того, що ви раді їх бачити. Не забувайте обіймати й цілувати своїх дітей по кілька разів на день - тілесний контакт для дитини дуже важливий.
4
Пам'ятайте, що діти - наші головні вчителі. Вони бачать світ очима своїх батьків. І це змушує люблячих батьків бути відповідальними, постійно контролювати себе. Адже якщо мама і тато постійно зляться, замикаються в собі, сердяться, турбуються, розбудовуються, то діти ростуть нервовими і нещасними. А щоб дитина виросла щасливою людиною, батькам потрібно завжди контролювати себе і свої вчинки в родині, на роботі і в будь-якому громадському місці.