Як пофарбувати чорне волосся. з чорного в шоколадний колір волосся.

Пофарбувати світлі волосся в будь-який бажаний колір не складе особливих труднощів. Але от з чорними волоссям все набагато складніше. Чорний колір не можна відразу перефарбувати в більш світлий тон. Для цього волосся потрібно попередньо освітлити. Дана процедура може дуже позначитися на здоров'ї вашого волосся, тому перед кардинальною зміною іміджу подумайте, чи потрібно це вам.
Інструкція
1
Для початку приготуйте осветляющую суміш. Для цього візьміть порошок білої хни і залийте його гарячою водою. Далі вимийте голову. Нанесіть готову суміш на вологе волосся . Обов'язково проробляйте процедуру в рукавичках, т.к. хна фарбує нігті і шкіру. Рівномірно розподіляйте осветляющую суміш по всій довжині волосся.
2
Одягніть на волосся целофанову шапочку. Потім укутайте їх рушником. Слідкуйте за тим, як колір волосся буде змінюватися. Зачекайте 30-40 хвилин. Якщо ж хна почне палити шкіру голови, то відразу ж змийте її. В такому випадку фарбування потрібно буде відкласти.
3
У разі якщо освітлювання пройшло добре, змийте осветляющую суміш водою. Потім висушіть волосся .
4
Слідуючи інструкції на упаковці, приготуйте фарбу необхідного вам кольору. При цьому ні в якому разі не використовуйте металеву ємність. Хімічна реакція металу і речовин, що знаходяться в фарбі, може привести до зовсім несподіваних наслідків, а зокрема іншому кольору волосся. Не варто також використовувати фарбу без аміаку. Вона навряд чи перекриє ваш чорний колір волосся.
5
На сухі волосся рівномірно нанесіть фарбу. Укутайте голову в рушник, як робили це раніше. Слідкуйте за фарбуванням волосся. Коли вийде бажаний відтінок, змийте фарбу з волосся великою кількістю води. Висушіть волосся . Щоб домогтися кращого результату, процедуру освітлення краще проводити поетапно, з перервою в кілька днів. Але якщо часу чекати немає, то можна зробити все і відразу.
6
Найкраще буде провести процедуру фарбування в перукарні, ніж в домашніх умовах. Професійні фарби краще перекривають чорний колір і є більш щадними до волосся, ніж звичайні фарби для волосся. Також, звернувшись до досвідчених майстрів своєї справи, ви зможете не хвилюватися про те, що колір буде нерівномірним, а шевелюра безповоротно зіпсована.