Як захистити обличчя в мороз.

З настанням зими ми намагаємося захистити наше тіло від холоду: надягаємо теплий одяг, шапки і рукавиці. Практично все наше тіло перебуває в теплі, за винятком особи. Саме воно найбільше піддається впливу низьких температур. Тому в холодну пору року шкіра обличчя особливо потребує турботи.
Інструкція
1
Як відомо, шкірі обличчя постійно необхідне живлення і зволоження. Зимовий період не є винятком. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати зволожуючий крем, наносите його за 40 хвилин до виходу на вулицю в зимовий період. Цього часу цілком достатньо для того, щоб крем вбрався в шкіру. В іншому випадку частинки вологи, що містяться в кремі, перетворяться на морозі в осколки льоду.
2
Крім зволожуючих кремів, взимку також необхідно використовувати різні поживні засоби. У зимовий період вельми актуальне використання жирного крему. Він захищає шкіру від сильного вітру і морозу, а також знімає почервоніння і лущення шкіри. Якщо ви наносите цей крем перед виходом з будинку, також постарайтеся зробити це заздалегідь. Відразу ж, як прийдете на роботу, протріть особа серветкою для зняття макіяжу і нанесіть на шкіру зволожуючий засіб.
3
Не забувайте також, що в зимовий період організм і шкірний покрив потребують вологи. Постарайтеся поставити вдома зволожувач повітря. Якщо такої можливості немає, просто розставте по квартирі кілька посудин із водою. Намагайтеся пити якомога більше води і свіжих соків.
4
Багато жінок після тривалого перебування на вулиці в зимовий період переживають відчуття стягнутості шкіри. У цю пору року шкіра червоніє і лущиться. Щоб позбутися від цих симптомів, зробіть гарячий компрес. Для цього намочіть серветку в гарячій воді або відварі ромашки, а потім покладіть на особа на 2-3 хвилини. Після цього візьміть рушник, промокніть їм особа і зробіть живильну маску.
5
У зимовий час не тільки шкіра, але і губи потребують постійної турботи. У холодну пору намагайтеся щодня користуватися живильним бальзамом для губ. Застосовувати його можна до нанесення помади. Якщо склалася така ситуація, що губи обвітрилися, постарайтеся не використовувати помаду - вона лише підкреслить недоліки. В даному випадку корисним стане застосування спеціальних отшелушивающих засобів і жирного бальзаму для губ. Не забувайте також, що найбільш актуальними в зимовий період є зволожуючі блиски, стійкі помади відкладіть до настання літа.