Як позбутися целюліту за місяць.

Літо - це прекрасна пора, супроводжується відпочинком на російських і зарубіжних пляжах. Саме в цей час так хочеться мати красиву фігуру, що притягує до себе погляди відпочиваючих. Однак більшість жінок соромляться свого тіла через целюліту . Щоб перестати це робити і надіти улюблений купальник на популярному курорті, необхідно завчасно подбати про свою фігуру.
Інструкція
1
Розробіть схему живлення: їжте потроху і кілька разів на день, не переїдайте і не вечеряйте після 7 години вечора. Що стосується безпосередньо їжі, постарайтеся виключити з раціону продукти, що містять цукор і консерванти, а також борошняні вироби, фастфуд і газовані напої. Не варто забувати, що алкоголь також шкідливий для організму, тому від нього варто відмовитися. Таким чином, потрібно повністю переналаштувати на прийом здорової їжі і вживати якомога більше корисних фруктів, зелених овочів, ягід і листя салату.
2
Допомогти своєму організму позбавитися від зайвих кілограмів можуть також фізичні навантаження. Комплекс спеціальних вправ, розроблений фітнес-інструктором і регулярне відвідування спортивного залу, не рідше двох разів на тиждень, допоможуть не тільки перетворити фігуру, але і піднімуть настрій. Якщо немає постійної можливості займатися спортом у фітнес-центрі, замініть тренування бігом вранці або спортивною ходьбою.
3
Ще одним дієвим способом у боротьбі з целюлітом є масаж. Такий масаж і всілякі процедури, спрямовані на позбавлення від целюліту , сьогодні пропонує безліч салонів краси. Спеціальний масаж дозволяє активізувати всі обмінні процеси, що в свою чергу впливає на зниження ваги і позбавлення від застояної рідини в організмі. Якщо можливість скористатися послугами професійних масажистів відсутній, займіться самомассажем проблемних зон, використовуючи для цього спеціальну щітку і косметичні засоби. Коштів, спрямованих на позбавлення від целюліту , сьогодні існує величезна безліч, придбати їх можна в аптеках або в магазинах парфумерії та косметікі.Здоровое харчування, фізичні навантаження, масаж проблемних зон тіла - всі ці методи допоможуть скорегувати рельєф фігури і досягти очікуваних результатів вже через місяць. Залишиться тільки запланувати відпустку і надіти улюблений купальник на красивому пляжі.