Як відкрити собі дорогу.

Наша культура орієнтована на успіх, на відміну, наприклад, від менш індустріалізованих країн. Але навіть у нашому світі є люди, які більше прагнуть до успіху і влади, а є ті, яких визнання хвилює не так, як пошуки любові і сенсу життя. Тим, хто зацікавлений в успіху, схвалення, домінуванні, влади, важливо відкрити собі дорогу, знайти ключ до успіху.
Інструкція
1
Згідно з дослідженням психолога Бенджаміна Блума, в ході якого він працював з кращими піаністами, спортсменами, скульпторами, математиками і вченими, до виключного успіху призводить не стільки великий природний талант, скільки рішучість і драйв. Піддатися азарту і діяти стрімко, прийнявши рішення вже не сумніватися - ось ті якості, які необхідні людині, що вирішила досягти якихось висот.
2
Уявлення про те, що талант сам себе обов'язково проявить, давно визнано психологічним міфом. Вчені вирахували, що для того щоб домогтися високих результатів у якійсь одній області, необхідні регулярні заняття і тренування протягом приблизно 10 років. Видатних успіхів у музиці, живопису, спорті, шахах та інше можна досягти саме таким шляхом. Тому бажаючи придбати якийсь навик, домогтися в чомусь досконалості, найкраще звернутися до досвідченого тренера, інструктора, який забезпечить повноцінне навчання.
3
Важливий ключ до успіху - це і адекватна оцінка своїх невдалих спроб. Східна мудрість говорить, що якщо камінь вдалося розвинути на сто перший раз, це не означає, що попередні сто спроб були невдалими. Будь-яка спроба - це маленький крок до успіху. Свої невдачі потрібно розглядати не як те, що не вистачає сил, вміння й таланту, а як знак того, що важливо докласти в даній області більше зусиль, ще потренуватися.
4
Щоб відкрити свою дорогу до успіху, важливо дізнатися якомога більше інформації про цю дорозі. Пам'ятайте - хто володіє інформацією, той володіє світом. Напевно, в цьому ж напрямку рухалася вже чимало людей. І ті, хто досяг висот, напевно давали чимало інтерв'ю, писали автобіографії і навіть докладні книги-рекомендації своїм послідовникам. Зібравши подібну інформацію, вивчивши її та проаналізувавши, можна придбати досвід за рахунок «чужих помилок» і зробити свою дорогу до успіху коротшою і гладкою.