Як піднятися в роботі.

Кар'єрний ріст - одна з головних переваг при влаштуванні на нову роботу. Однак без необхідних зусиль зайняти верхні сходинки кар'єрної драбини не вийде. Але будь-якої мети можна досягти, якщо терпляче і наполегливо рухатися до неї.
Вам знадобиться
  • - терпіння,
  • - ініціативність,
  • - отримання додаткових знань,
  • - висока працездатність.
Інструкція
1
Незалежно від того, яку посаду ви займаєте в компанії, робіть свою роботу бездоганно. Багато хто вважає, що якщо виконують елементарні функції за копійчану зарплату, то і працювати можна посередньо. Такий шлях закриває будь-яку перспективу розвитку. Навіть якщо ви упаковуєте продукти на касі супермаркету, ви можете це робити краще за інших. Вас оцінять як сумлінного працівника, і при першій можливості можуть довірити більш серйозні обов'язки.
2
Постарайтеся максимально повно і детально ознайомитися з роботою компанії. Розберіться в її структурі та перспективи, визначте свої особисті шляхи розвитку в ній. Не обмежуйтеся лише власним функціоналом, визначитеся, як саме ви б хотіли піднятися на вашій роботі .
3
Постійно розвивайтеся. Найчастіше виявляється, що для нової посади у вас просто не вистачає кваліфікації та елементарних знань. Отримуйте заочна освіта, вивчайте іноземну мову, відвідуйте вечірні курси, беріть участь у семінарах та тренінгах. Прагніть до оволодіння новими знаннями, навіть якщо здається, що вони вам не знадобляться. Збирайте всі дипломи та сертифікати в окрему папку, доповнюйте своє резюме. Все це - незамінний багаж, який залишиться з вами навсегда.Не нехтуйте і саморозвитком. Розширюйте кругозір, більше читайте, відвідуйте виставки та концерти: все це допоможе вам вважатися в компанії різносторонньою особистістю.
4
Вибудовуйте відносини з керівництвом. Вони не повинні бути фамільярними чи дружніми, однак топ-менеджери повинні бачити в вас надійного, лояльного спільній справі людини з відмінною репутацією.
5
Як тільки ви зрозумієте, що в рамках вашої нинішньої посади вам стало тісно, визначте для себе наступний щабель в компанії. Підготуйтеся в бесіді з керівництвом. Викладіть на папері або усно всі аргументи на користь вашого підвищення, опишіть ті завдання і функції, з якими ви готові впоратися. Чітко і ясно обґрунтуйте своє бажання зайняти нову посаду. Визначте для себе бажаний рівень зарплати і впевнено озвучте його начальству. Подібна розмова краще проводити в підходящий момент, наприклад, коли звільняється вакансія або відбувається розширення. Але можете і не чекати щасливого випадку: дуже часто нові посади створюються під конкретних работніков.А можливо, вам і не доведеться починати розмову з керівництвом. Якщо до цього ви проявляли себе як професіонал, начальник сам запропонує вам підвищення.
Зверніть увагу
Інтриги і підсиджування - не найкращий шлях до успіху. Нечесним шляхом, звичайно, можна домогтися тимчасових результатів. Однак, якщо подібні дії не підкріплені професіоналізмом, ви ризикуєте втратити навіть те, що мали.
Корисна порада
Щоб зрозуміти необхідність просування по роботі, уявіть, що вже займаєте більш високу посаду. Спробуйте відчути, наскільки вам комфортно в новій ролі. Можливо, так ви зрозумієте, чого ще вам не вистачає для досягнення мети: змін у зовнішності, відмови від якихось звичок, змін у плануванні часу.