Як відрізнити грецьку шубу.

У Греції, незважаючи на кризу, як і раніше є все. Продовжують працювати і хутряні заводи, розташовані переважно на півночі країни. Деякі з них ведуть свою історію з XIV століття. Однак не здають свої позиції і виробники, і продавці, що намагаються надути покупця, пропонуючи йому неякісний виріб. Як не попастися на вудку шахраїв і купити справжню грецьку шубку?
Інструкція
1
Визначтеся з тим, з якого хутра ви хотіли б придбати шубу . Визначтеся і з передбачуваною вартістю вироби, тобто з тим, скільки ви готові витратити на нього.
2
У магазині або салоні, після того як ви вибрали вподобану модель, ретельно її розглянете. Будь хутро має бути блискучим, з густим підшерстям, колір його - рівний (за винятком дизайнерських шуб з легким тонуванням). Візьміть шубку в руки. Якщо між ворсинками проглядає міздря (шкірний покрив) або навіть видно лисини - хутро погано вичинені. Зазвичай такий технології (розтягування шкурок в цілях економії) дотримуються китайці, так що це точно не грецька шубка.
3
Пощупайте хутро. Він повинен бути еластичним, але не повинен надто тягнутися і м'ятися (відразу після того як шубу випускають з рук, все ворсинки повинні лягати на місце). Погладьте хутро. Якщо після цього на руці залишається волосся, значить хутро поганої якості. Трохи змоченим носовою хусткою доторкніться до хутра. Якщо хустку убрався - продавець намагається видати дешевший хутро за дорожчий (наприклад, нутрію за бобра) або шуба відреставрована.
4
Візьміть шубку на витягнуту руку. Якщо вона підозріло легка, хоча й пошита з натурального хутра, значить її якість залишає бажати кращого. Це знову говорить про те, що застосовувалася технологія по розтягуванню шкурок. По-перше, така шуба не підійде для холодної зими, а по-друге, грецькі меховщики не користуються такою технологією при виробленні дорогих моделей.
5
Приміряйте шубу . Надіньте її на себе, випросталась, підніміть руки, присядьте. Якщо це хороша шуба, то ніщо не повинно вам заважати, сковувати рухи. При виборі розміру шуби не забудьте, що під шубу зазвичай одягають светр, піджак і т.п.
6
Так як будь-яка шуба кроїться з безлічі шкурок, найвірніший ознака хорошого вироби (та хутра) - горизонтальні шви, що збігаються один з одним. Якщо шви накладені криво, або деякі шкурки просто склеєні між собою, значить перед вами точно шуба не з Греції. Загляньте і під комір шубки - там не повинно бути мятого або ще гірше, зваляли або плешивого хутра. Комір у якісної грецької шуби обов'язково тримає форму. Зверніть увагу на борту шубки: вони не повинні бути перекошені, гачки у якісного виробу завжди рівно пришиті, а підкладка НЕ морщить. Крім того, виробники, які пишаються якістю товару, низ підкладки зазвичай не пришивають, так як їм нема чого приховувати від покупця. Подивіться на рукава шубки. Рукава хорошою шуби з Греції не перекручуються і сідають за формою руки.
7
Перевірте етикетку. У сертифікованого вироби відповідне маркування: інформація на ярликах, пришиті на підкладці, повинна збігатися. На етикетці грецької шуби обов'язково присутній і інструкція по догляду за шубою на декількох мовах, в тому числі і російською. До підкладці повинен бути пришитий і лейбл хутряного аукціону.
8
Дізнайтеся, чи надає магазин гарантію на шубу . На всі грецькі шуби обов'язково надається тривала гарантія з обслуговуванням і реставрацією.
Знамениті грецькі шуби славляться на весь світ своєю неперевершеною красою, якістю і дешевизною. Виробляються вони в сонячній Греції, в містечку Кастор, звідки і надходять на російський ринок. Часто на практиці виявляється, що відрізнити грецьку шубу від китайської дуже складно. Тому існує чималий ризик купити товар поганої якості.
Інструкція
1
Визначтеся, з якого хутра ви бажаєте придбати шубу . Уважно вивчіть можливі варіанти і виберіть найбільш вподобаний вам за зовнішнім виглядом і властивостями. Не забувайте відразу врахувати можливу вартість якісної шуби.
2
Купуйте вироби виключно в магазинах або профільних салонах.
3
Вподобану шубу візьміть у руки і уважно розгляньте. На якісному виробі хутро має бути дуже густим, блискучим і мати рівну забарвлення. Виняток становлять дорогі дизайнерські шуби, які лише злегка тонують.
4
Якщо ви помітили, що між ворсинками проглядаються ділянки шкірного покриву (міздрі), знайте - це китайське якість. Азіатські майстри використовують метод розтягування шкурок, щоб заощадити на виробництві.
5
Вивчіть хутро на дотик. Якщо він справжній, то повинен мати еластичність, але при цьому не сильно м'ятися і розтягуватися. У цьому випадку всі ворсинки повернуться в початкове положення, коли ви приберете руку. Крім того, вони не повинні обсипатися.
6
Доторкніться до хутра трохи вологим носовою хустинкою. Якщо він забарвиться, то шуба - китайська або відреставрована.
7
Відчуйте, наскільки важка шуба. Якщо вона легка, то при її виготовленні використовувалася технологія розтягування шкурок. Вона не може бути грецької.
8
Відрізнити грецьку шубу від китайської ви можете, глянувши на шви. Якщо вони строго горизонтальні і збігаються один з одним - перед вами дуже якісний виріб. Шкурки на китайських шубах, як правило, склеєні.
9
Ознакою хорошого товару є рівні контури коміра, його стійкість, гладкий подклад і рівна строчка.
10
Приміряйте шубу - вона повинна добре сидіти. Якщо рукава скручуються і доставляють незручність - це китайське якість.
11
Вивчіть маркування. На справжньою грецької шубі ярлики на підкладці повинні бути ідентичні етикетці, до якої додається інструкція на декількох мовах.
Корисна порада
Відрізнити грецьку шубу від китайської можна по ряду ознак. Але найголовніше, що на якісний виріб продавець повинен надати гарантію.