Як зменшити ремінець на годиннику. Як зменшити отвір.

У наші дні, коли наручні годинники носять скоріше для статусу, ніж для того, щоб точно визначати час, до їх купівлі треба підходити з усією можливою серйозністю. Але як бути, якщо форма годин вам сподобалася, а браслет завеликий для вашої руки?
Інструкція
1
У багатьох часових салонах є майстерня, де вам за невелику плату або в рахунок гарантійного обслуговування виробу, можуть вкоротити браслет. Якщо ж такої майстерні в магазині немає, а з годинником вже не хочеться розлучатися, то браслет можна вкоротити і самому. Не секрет, що майже всі заводські браслети зроблені, що називається, на виріст, тому немає нічого страшного в тому, що ремінець доведеться трохи зменшити.
2
У замку металевого браслета є спеціальні отвори для того, щоб можна було змінювати довжину ремінця на свій розсуд. За допомогою шила (а краще голки) придавите штифт (втулку) на замку. Пружина, яка є в штифті, виштовхне його назовні, тому ви зможете його вийняти і закріпити в іншому отворі, зменшивши таким чином довжину браслета.
3
Якщо браслет все ще завеликий для вашої руки, уважно огляньте його ланки біля замку. Зазвичай кілька ланок відрізняються з внутрішньої сторони від інших. Це сервісні (контрольні) ланки, які можна видалити, для того щоб відрегулювати довжину браслета.
4
При роботі з браслетом зверніть увагу на те, що на контрольних ланках є стрілочки. Візьміть шило або голку і відповідно до напряму стрілочки, висуньте штифт, що скріплює їх. Якщо штифт насилу піддається, візьміть пасатижі і акуратно підчепити його за куточок. Вийміть зайва ланка.
5
З'єднайте ланки браслета, вставивши назад штифт. Приміряйте браслет. Якщо він все ще недостатньо короткий, вийміть ще кілька ланок.
6
Якщо у вас суцільнометалевий браслет на годиннику, то операція з його зменшенню буде набагато простіше. Для того щоб такий ремінець став коротше, достатньо лише видавити в кожній ланці штифт, а потім з'єднати браслет. Однак для цього буде потрібно дуже міцна голка або навіть годинна викрутка.
7
Всю роботу виробляєте з максимальною акуратністю, оскільки на браслеті можуть залишитися подряпини від недбалого поводження.