Як нафарбувати нігті на Новий рік.

Жіночі нігті є одним з основних частин тіла, які заслуговують пильної уваги. Адже жіночі руки вважаються еталоном ніжності і краси. Іноді це враження псує надмірна сухість шкіри і недостатньо доглянуті нігті . Тому все більше уваги жінкам слід приділяти догляду за шкірою рук і станом нігтів.
Інструкція
1
Безумовно, свої лідируючі позиції не хоче віддавати французький манікюр, але мода і тут зробила свої яскраві колірні коригування. Традиційні білі і тілесні тони можна замінити більш яскравими квітами, які будуть гармонійно поєднуватися з вашим іміджем і настроєм. Наприклад, можна зробити нігті в рожевих тонах з рівними фіолетовими кінчиками або «усміхненим» золотом.Также знайшло застосування нова течія моди в класичному французькому манікюрі - це підкреслення білим лаком не тільки вільного підстави нігтя, а й «півмісяця »в основі нігтя. Різноманітність колірних рішень (від ніжних до досить імпульсивних) перетворило усталене поняття французького манікюру. Для дівчат романтичних і з багатим внутрішнім світом підійде ця методика прикраси нігтів. Звичайно, класичний метод французького манікюру ніхто не відміняв, та й він сам не збирається йти зі сцени.
2
В салонах стали робити японський манікюр. Це лікувальна методика догляду за нігтями з застосуванням поживних паст на основі воскових компонентів і містять екстракти морських рослин. При використанні даної методики нігті протягом місяця мають здоровий вигляд і досить добре растут.Японскій манікюр рекомендується застосовувати при відновлювальних процедурах після зняття штучних нігтів. Навіть його можна використовувати як альтернативний засіб з нарощування нігтів, так як він володіє необхідною безпекою і корисний для росту ваших нігтів. Такий манікюр можуть робити і жінки, і чоловіки.
3
Також в моді тенденції натуральності - необрізної манікюр, при якому не використовуються металеві інструменти. Самі ж нігті обробляють поживними маслами, кремами, гелями або молочком, що дозволяє поліпшити стан самих нігтів і шкіри навколо них, так як вони мають свого складі поживні речовини та вітаміни.
4
Що ж можна сказати про довжину нігтів? В моді короткі або середньої довжини нігті . Для поліпшення стану нігтів необхідно використовувати косметичні засоби багаті на білок, мінерали і вітаміни. В раціон харчування же необхідно додати желатин, що посприяє зміцненню і додасть темп росту ваших ногтей.Еслі же желатин вам не подобається, то зміцнять ваші нігті ванночки з теплої оливкової олії, які необхідно застосовувати не рідше ніж раз на тиждень. Через день необхідно робити теплі сольові ванночки, що дозволить наситити ваші нігті необхідними мінералами. Застосовувати можна звичайну або морську сіль.
5
Соки лимона, журавлини, різних сортів смородини і ванночки з них сприятливо впливають на нігті . Якщо ваші нігті втратили привабливість і пожовкли, то необхідно протерти їх розведеним розчином перекису водню і лимонного соку. Щодня ж потрібно робити протирання сумішшю з гліцерину, пергідролю, води і перекису водню.
6
До Нового році експериментуйте з манікюром - адже колірна гамма дозволяє це робити. Пробуйте змішувати різні тональності або використовуйте метод хамелеона, що дозволяє при різних типах освітлення імітувати різну колірну тональність лаку.
7
У модних колірних тенденціях до Нового році притаманні дві протилежності - яскравість і насиченість тонів, а також легкість природності. Особливо в моді сріблясті, золоті, бордові і рожеві з перламутром тони. А також оранж, червоний, перламутровий бежевий, синій, сірий відтінки.