Як підібрати звуковий драйвер. Як підібрати драйвера на звук.

Після установки операційної системи Windows необхідно налаштувати все існуюче обладнання. Іноді потрібно встановити потрібні драйвери для пристроїв, до яких системі не вдалося автоматично їх підібрати.
Вам знадобиться
  • Sam Drivers, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Ситуації, в яких операційна система Windows не змогла автоматично знайди потрібний драйвер до звукової карти, зустрічаються вкрай рідко. Зазвичай це відбувається через те, що користувачі використовують досить рідкісну модель даного пристрою. Друга можлива причина полягає в тому, що ваш звуковий адаптер був створений значно пізніше появи операційної системи, яку ви встановили.
2
У кожному разі, починати підбір необхідного драйвера необхідно з перевірки його наявності в базі компанії Microsoft. Відкрийте диспетчер пристроїв. Цей пункт ви знайдете після переходу в властивості меню «Мій комп'ютер».
3
Виберіть пристрій, для якого необхідно встановити або оновити драйвер. В даному випадку їм буде звукова карта. Клікніть правою кнопкою миші по пристрою, відзначеному знаком оклику і виберіть пункт «Оновити драйвери ». В наступному вікні клікніть по пункту «Автоматичний пошук оновлених драйверів». Після завершення пошуку натисніть кнопку «Встановити».
4
Якщо ОС Windows не вдалося автоматично підібрати потрібний драйвер, то займіться ручним пошуком. Відкрийте будь-яку пошукову систему і введіть у рядок пошуку назву вашого звукового адаптера, дописавши слово «драйвер».
5
Виберіть комплект драйверів, призначений для вашого пристрою. Найкраще завантажувати драйвери з офіційного сайту виробника даного обладнання. Повторіть алгоритм, описаний в третьому кроці, але вже виберіть пункт «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері» і вкажіть шлях до скачаним файлам.
6
Якщо обидва вищеописаних методу вам не допомогли, то скористайтеся спеціальною програмою. Розглянемо для прикладу пакет драйверів Sam Drivers. Запустіть цю програму і дочекайтеся завершення сканування пристроїв. Поставте галочку поруч з комплектом драйверів, які ви плануєте оновити або встановити і натисніть кнопку "Виконати".
Багато користувачів стикаються з проблемною ситуацією, коли вони купили непогану звукову карту, встановили її в системний блок комп'ютера, але не можуть знайти під неї відповідні драйвери. Найчастіше система Windows запропонує їх стандартну заміну, завдяки яким ви дійсно почуєте звук. Однак розкрити можливості нової карти можна, тільки якщо підібрати звукові драйвери, повністю відповідні її функціоналу.
Інструкція
1
Перший і, мабуть, самий надійний спосіб підібрати звукові драйвери - це зайти на офіційний сайт виробника в розділ «Завантаження/Downloads». Після чого, вибравши модель вашої звукової карти, скачайте інсталяційний пакет драйверів і встановіть їх в систему. Для закінчення установки може знадобитися перезавантаження комп'ютера, після якої ви зможете зробити настройки звучання через «Панель управління».
2
Другий спосіб підібрати звукові драйвери полягає в пошуку за ідентифікатором обладнання. Відкрийте «Диспетчер пристроїв» і зайдіть у властивості звукової карти. На вкладці «Відомості» виберіть параметр «ИД обладнання». В поле нижче ви побачите кілька рядків з інформацією. За допомогою правої кнопки миші скопіюйте перший рядок і перейдіть в браузері на сайт пошуку драйверів по коду пристрою. Вставивши скопійоване рядок в призначене поле, натисніть «Шукати» і з таблиці результатів скачайте будь знайдений драйвер.
3
Якщо ви не хочете займатися самостійним пошуком потрібних файлів, довірте його спеціальними програмами. Щоб підібрати звукові драйвери, скористайтеся так званими менеджерами драйверів. Це невеликі програми, які виконують аналіз встановленого в комп'ютері устаткування і пошук оновлених версій драйверів для кожної комплектуючої. Програм подібного роду відомо досить багато. Наприклад, Double Driver, Driver Checker, Driver Genius, DriverPack Solution, SlimDrivers. Знайти їх в Інтернеті і завантажити досить просто, крім того, багато з них є безкоштовними рішеннями. Після установки проведіть аналіз системи, і програма виведе перелік обладнання та відповідних драйверів, які можуть бути оновлені і встановлені.