Як включити другу відеокарту. Як включити на ноутбуці другу відеокарту.

У стандартну комплектацію певних моделей ноутбуків входять два відеоадаптера. Зазвичай це інтегрована відеокарта, що працює за рахунок процесора і окремий незалежний адаптер.
Вам знадобиться
  • AMD Engine Control Center.
Інструкція
1
Переваги використання двох відеокарт можуть оцінити тільки люди, часто використовують ноутбук без підключення живлення. Справа в тому, що для роботи інтегрованої відеокарти необхідно значно менше енергії. Отже, це дозволяє продовжити час роботи пристрою без підзарядки.
2
У деяких ноутбуків операційна система автоматично перемикає відеокарти, а іноді це доводиться робити самостійно. І способів вирішення даного питання досить багато.
3
Якщо ви взагалі не бажаєте використовувати один з відеоадаптерів, то повністю вимкніть його. Для цього відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до диспетчера пристроїв. Вивчіть список устаткування і знайдіть необхідну відеокарту . Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відключити». Натисніть кнопку «Так» для підтвердження операції.
4
Якщо після вимкнення адаптера екран згасне, то перезавантажте ноутбук. Система автоматично включить другий відеокарту .
5
Якщо ви використовуєте інтегрований відеоадаптер, встановлений на процесорі фірми AMD (Radeon), то переключити відеокарту можна програмним методом.
6
Відвідайте сайт ati.com і скачайте звідти програму, яка підходить для вашої відеокарти. Мова йде саме про інтегрованої моделі. Встановіть програму AMD Engine Control Center і перезавантажте ноутбук.
7
Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу. Виберіть пункт «Налаштування AMD PowerXpress». Перед вами відкриється меню, що відображає обидва відеоадаптера. Так само ви можете побачити, яке з пристроїв задіяно в даний момент. Клацніть по напису, що символізує друге відеокарту , і натисніть кнопку «Застосувати».
8
Якщо ви хочете, щоб відеокарти мінялися автоматично при підключенні/відключенні живлення, то активуйте пункт «Автоматичний вибір низького споживання енергії GPU при роботі від батарей».