Як назвати рекламне агентство.

Специфіка розробки назви для рекламного агентства полягає в тому, що рекламні агентства самі надають такі послуги, як створення назв для інших фірм. Чи буде вселяти довіру рекламне агентство з бляклим, незапомінающімся назвою? Звичайно ні. Тому до вибору назви для такого бізнесу варто підходити з великою серйозністю, не забуваючи про дотримання всіх правил нейминга (розробки назв).
Інструкція
1
Не варто применшувати значення назви для бізнесу: якщо ваші продавці продають товари або послуги з 9 до 21, то назва продає їх цілодобово, залучаючи клієнтів. Тому помітне і легке для сприйняття назву важливо для будь-якого бізнесу, особливо для висококонкурентного, яким є реклама. Таким чином, насамперед подумайте про свої асоціаціях з рекламним агентство м і виберіть самі помітні слова. Чим більше їх буде, тим краще.
2
Одне з найбільш значущих правил нейминга - аналіз назв конкурентів. Для цього не потрібно розглядати назви всіх рекламних агентств, виберіть тільки найуспішніші з тих, що знаходяться у вашому місті. Не варто їх майже копіювати, проте з них можна взяти приклад, придумати схожу ідею. Варіації чужих вдалих назв можна використовувати на додаток до асоціацій.
3
Якщо ваша цільова аудиторія (потенційні клієнти) - дрібний і середній бізнес, стартапи, то вам можна більше експериментувати з дотепними і завзятими назвами, ніж тим рекламним агентствам, які звикли працювати з великим бізнесом і надавати ексклюзивні послуги. Солідному агентству потрібно більше солідне назву. Залежно від того, яким буде ваше агентство , отсейте відразу ті назви, які точно не підійдуть (тобто, наприклад, занадто викликають або занадто елітно звучать).
4
Назва повинна бути не тільки креативним і незабутнім, воно повинно відображати специфіку вашої діяльності. Проїжджаючи повз вашої вивіски, потенційний клієнт повинен відразу розуміти, що ви займаєтеся рекламою, тому назви на кшталт "Помідор", якими б помітними і завзятими вони вам не здавалися, підійдуть навряд чи. Якщо ви все ж вирішили вибрати назву, не надто близьке до вашої сфері діяльності, подумайте над тим, як можна штучно "наблизити" його до неї. Той же "Помідор" буде виглядати по-іншому, якщо обіграти його як PomidoR. Піар- агентство PomidoR (саме з акцентом на літери P і R виглядає вже по-іншому. Попрацюйте таким чином з рештою назвами і приберіть ті, які ніяк не можна переробити подібним чином.
5
Після відсіву невідповідних із зазначених вище причин назв приступайте до роботи з рештою. Добре, якщо їх буде не менше десятка. Наберіть їх в інтернеті і подивіться, чи немає бізнесів зі схожою назвою у вашому місті, чи немає вже точно таких же рекламних агентств. Так ви точно приберете кілька невідповідних назв. Решта назви обговоріть по мірі можливості з вашими потенційними клієнтами (можливо, у вас є знайомі, які готові ними стати) або хоча б з іншими співробітниками рекламного агентства. Назви краще створювати колективно, оскільки ті мінуси, яких не бачить одна людина, побачить інший.