Як підключити 2 комп'ютера до інтернету через свіч. Підключити два комп'ютера до інтернету через світч.

Коли потрібно підключити два комп'ютера до інтернету, маючи в розпорядженні лише один кабель провайдера, багато хто просто перемикають кабель від одного ПК до іншого. Але не всі знають про те, що можна забезпечити одночасний доступ до мережі інтернет з обох пристроїв.
Вам знадобиться
  • Мережевий концентратор (світч).
Інструкція
1
Якщо ви плануєте підключити тільки два комп'ютера до мережі інтернет, то вам достатньо придбати мережевий кабель потрібної довжини. Якщо ж таких комп'ютерів буде більше, то найрозумніше купити свитч (мережевий концентратор). Який би спосіб ви не вибрали, налаштування мережі залишаться незмінними. Різниця буде лише в самій схемі побудови локальної мережі.
2
Оберіть комп'ютер, який буде розподіляти канал інтернету між іншими ПК або ноутбуками. У даному ПК має бути присутнім мінімум два порти для підключення мережевого кабелю.
3
Якщо мова йде про домашньої або малої офісної мережі, то найрозумніше використовувати для цієї мети найпотужніший комп'ютер, який буде включено більшу частину часу. Це обов'язкова умова, тому що, виключивши комп'ютер-сервер, ви вимкніть з'єднання з інтернетом для всіх інших пристроїв.
4
Підключіть до однієї мережевої карти кабель провайдера, а іншу з'єднайте з мережевим концентратором. До останнього, у свою чергу, підключіть всі інші комп'ютери або ноутбуки, використовуючи для цього мережеві кабелі.
5
Налаштуйте з'єднання з інтернетом на першому комп'ютері. Зайдіть у властивості цього підключення, виберіть вкладку «Доступ» і дозвольте використання цього з'єднання з інтернетом всім комп'ютерам локальної мережі.
6
Відкрийте настройки локальної мережі. Знайдіть поле «IP-адреса» і введіть у нього 192.168.0.1. Краще використовувати саме таку адресу, тому що це позбавить вас від проблем доступу в інтернет з інших ПК.
7
Відкрийте настройки локальної мережі на інших комп'ютерах. Заповніть наступні поля відповідними значеннями: - IP-адреса: 192.168.0.M, де М знаходиться в проміжку від 2 до 250; - маску підмережі залиште стандартної; - основний шлюз: IP-адресу першого ПК.
Налагодження підключення до інтернету декількох комп'ютерів - це вельми цікавий процес. Справа в тому, що можна придумати масу варіантів подібної локальної мережі. Зупинимося на найпопулярніших прикладах.
Вам знадобиться
  • свитч, мережеві кабелі, мережева карта.
Інструкція
1
Розглянемо варіанти створення мережі з використанням світча (мережевого концентратора). У першому випадку ми отримаємо локальну мережу, в якій всі комп'ютери отримають доступ в інтернет, але не одночасно.
2
Підключіть кабель з'єднання з інтернетом до мережного концентратора. З'єднайте всі комп'ютери локальної мережі з цим же пристроєм. Налаштуйте з'єднання з інтернетом відповідно до вимог вашого провайдера. Як це зробити - вам краще знати.
3
Проведіть аналогічну настройку для всіх інших комп'ютерів. Враховуючи той факт, що ви не можете авторизуватися одночасно з декількох комп'ютерів, доступ в інтернет буде тільки в одного з них. Плюс в тому, що ви в будь-який час можете змінити комп'ютер, на якому буде доступно з'єднання з інтернетом.
4
Тепер розглянемо варіант створення синхронного доступу в інтернет зі всіх комп'ютерів мережі. Крім світча , вам знадобиться додаткова мережева карта (якщо такий не є). Виберіть найпотужніший комп'ютер і встановіть в його системний блок другий мережевий адаптер.
5
Підключіть до першої мережевої карти кабель інтернету, а другий з'єднайте з мережевим концентратором. До цього пристрою підключіть інші ноутбуки або комп'ютери.
6
Налаштуйте з'єднання з інтернетом на першому комп'ютері. Відкрийте властивості цього підключення і перейдіть до меню «Доступ». Активуйте пункт, що дозволяє іншим комп'ютерам мережі використовувати дане з'єднання з інтернетом. Другий мережевий адаптер автоматично отримає IP-адреса 192.168.0.1.
7
Відкрийте настройки мережевого з'єднання на будь-якому іншому комп'ютері. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP. Перейдіть до поля «IP-адреса». Введіть 192.168.0.2. Натисніть два рази кнопку Tab для переходу до поля «Основний шлюз». Введіть 192.168.0.1, натисніть Tab і заповніть це поле аналогічно попередньому.
8
Повторіть алгоритм, описаний в сьомому кроці, замінивши останній сегмент в полі «IP-адреса». Тепер у вас з'явився доступ до інтернету з усіх комп'ютерів одночасно. Врахуйте, що перший ПК повинен бути включений.