Як мити натяжна стеля.

Одним із сучасних рішень в ремонті стель, стрімко набирає популярність, є установка натяжної стелі. З натяжними стелями зовнішній вигляд приміщення перетворюється в лічені години, а догляд за ними надзвичайно простий, завдяки експлуатаційними властивостями матеріалів, використовуваних для їх виробництва.
Вам знадобиться
  • - пилосос;
  • - м'яка тканина;
  • - миючий засіб.
Інструкція
1
Згадайте рекомендації, отримані вами при установці натяжної стелі. Оскільки пил на натяжних стелях скупчується в кілька разів повільніше, ніж на стелях, забарвлених традиційним способом, так як вони є гладким плівковим покриттям, які пройшли антистатичну обробку, то і прибирання такому стелі потрібен не так часто. Зазвичай в кімнаті досить пилососити стеля з періодичністю раз на місяць і промивати його мильним розчином раз в два роки. Якісний професійний монтаж, що передбачає абсолютне натяг і неприпустимість провисання тканини стелі, дозволяє також безбоязно впливати на нього при прибиранні. Якщо ви вважаєте, що настала пора освіжити ваш натяжна стеля , то для початку, уважно огляньте його. Відзначте ті місця, які сильніше забруднені - їм буде потрібно приділити особливу увагу після основного прибирання всієї стелі. Зазвичай більш ретельне прибирання вимагається у ванній кімнаті через можливість періодичного утворення конденсату на стелі і на кухні, через осідання жирної пилу.
2
Візьміть пилосос і гладку широку насадку до нього. Використання щіток при збиранні натяжної стелі небажано - ворсинки можуть подряпати поверхню стелі. Обробіть стеля пилососом на середньої потужності. Якщо ви не впевнені в гладкості поверхні насадки пилососа, то пилососьте стеля на більшій потужності, не торкаючись його насадкою. Така прибирання дозволяє очистити ваш стеля від скопилася на ньому пилу. Сучасні господарські серветки з мікрофібри або чиста волога тканина також прекрасно справляються з цим завданням.
3
Протріть місця більш сильного забруднення губкою, змоченою миючим засобом. Підійде будь миючий засіб, що не містить абразиву і ацетону. У кухні стеля можна промити цілком серветкою з мікрофібри або будь м'якою тканиною, використовуючи в якості миючого засобу рідина для миття посуду. Якщо ваші стелі глянцеві, то для їх миття краще використовувати засоби для миття вікон і дзеркал. Після миття протріть стеля сухою тканиною, для того щоб на ньому не залишалося розлучень.
Зверніть увагу
Натяжні стелі можна шкребти, а також не можна використовувати для очищення щітки і ацетонсодержащіе кошти.
Корисна порада
Іноді для очищення забруднень на натяжній стелі буває досить потерти місце забруднення ластиком. При видаленні плям фарби спробуйте видалити їх уайт-спіритом або бензином, акуратно обробивши ними пляма.