Як розділити відпустку.

Кожному працюючому співробітникові покладений відпустку , незалежно від того, який вид договору з ним укладено, терміновий або безстроковий. Відпустка є одним з видів гарантованого відпочинку (ст. 107 ТК РФ) і не може бути менше 28 календарних днів. Але Трудовий кодекс встановлює лише мінімальний межа. Відповідно до вказівок в трудовому договорі або в нормативних актах підприємства, кількість днів відпустку а можна встановлювати на будь-яке додатковий час.
Вам знадобиться
  • - графік відпусток;
  • - двостороння угода, якщо відпустка ділиться на частини.
Інструкція
1
Нижня межа оплачуваної відпустку а для неповнолітніх співробітників складає 31 календарний день (ст. 267 ТК РФ), працюючим інвалідам положено надавати 30 календарних днів (ст. 23 Федерального закону і 183), педагогам , медикам ТК гарантує відпустку тривалістю від 42 до 56 календарних днів (Постанова Уряду 1052).
2
Щорічний відпустку можна розділити на дві або декілька частин, але тільки за двосторонньою угодою сторін (стаття 125 ч. 1). Якщо роботодавець не проти того, щоб розбити відпустку на частини, співробітник може брати щорічний відпустку хоч по одному дню, але одна частина відпустку а не може бути менше 14 календарних днів.
3
Оплата щорічного відпустку а проводиться з розрахунку середнього заробітку за 12 місяців (стаття 139 ТК РФ), якщо інше не вказано у внутрішніх правових актах підприємства. Але інше може бути виконане тільки в тому випадку, якщо шляхом розрахунку показники оплати буде обмежувати прав співробітника і не виявляться менше середньоденного заробітку за 12 місяців. Для розрахунку середнього заробітку береться загальна сума за 12 місяців, на яку було нараховано страхові внески, ділиться на 12 і на 29,4. Отриманий результат буде оплатою за один день відпустку а.
4
На підприємствах повинен бути складений графік надання відпустку ов (ст. 123 ТК РФ). Але окремі категорії працівників можуть отримати відпустку поза графіком, а за бажанням у зручний час. До даної категорії відносяться: неповнолітні, чоловіки, чиї дружини вагітні, вагітні співробітниці. Для одиноких матерів, батьків або інших категорій робочих такі пільги не надані ні ТК, ні Федеральним законом. Роботодавець зобов'язаний повідомити всіх співробітників про дату їх відпустку а за два тижні до початку нового року.
5
Якщо оплата відпустку вих не зроблена за три дні до початку чергового відпустку а, співробітник має право перенести відпустку на будь-який зручний йому час (ст. 136 ТК РФ).