Як досягти висот.

Домогтися успіху - природне бажання будь-якої людини. Одні хочуть фінансової незалежності та блискучої кар'єри, інші - визнання в улюбленій справі і творчих висот . Але незалежно від поставленої мети ви повинні усвідомлювати, що все залежить виключно від вас самих.
Вам знадобиться
  • - складання чіткого плану
  • - бажання розвиватися
Інструкція
1
Виберіть вільний час для складання планів на майбутнє. Намітьте для себе кілька цілей, уявіть себе в новій ролі, в іншому соціальному статусі. Малюйте для себе найзухваліші перспективи, однак, залишаючись в рамках здорового глузду. Забудьте про те, що будь-які речі в цьому житті недоступні для вас. Досягти висот можна в будь-якій сфері, якщо чітко сформулювати бажане і не відступати від наміченого плану.
2
Розбийте свій шлях до успіху на кілька етапів. Припустимо, ви хочете стати топ-менеджером великої компанії, в якій сьогодні ви підробляв кур'єром. Щоб домогтися настільки серйозної мети, вам доведеться серйозно попрацювати. Отримання додаткової освіти, інтенсивна робота і оволодіння новими навичками, розширення кола знайомств, робота над власним іміджем і способом життя - це далеко не всі складові вашого успіху.
3
Досягти висот у зовнішньому середовищі неможливо без внутрішнього розвитку. Постійно працюйте над собою. При погляді на себе з боку ви можете відзначити, що ваш нинішній образ не відповідає тому статусу, до якого ви прагнете. Попрацюйте над своїм гардеробом, змініть зовнішність в кращу сторону, виробіть власний неповторний стиль і ви будете виглядати інакше в очах оточуючих. Цілком можливо, вам надійдуть нові пропозиції, які раніше були неприйнятні.
4
Постійно отримуйте нову інформацію. Розширюйте свій кругозір, удосконалюйтеся в професії, спостерігайте за оточуючим світом. Цікавлячись багатьма сферами життя, ви почнете розуміти закономірності деяких подій, робити правильні висновки з того, що відбувається і отримувати нові цікаві ідеї.
5
Щоб намічені бажання виконувалися швидше, використовуйте принцип візуалізації. Протягом дня кілька разів представляйте, яким буде ваше життя, коли ви досягнете висот . Якщо ви мрієте про фінансову незалежність, уявіть, що вона вже у вас є. Пофантазуйте, яким буде ваш день, у що ви будете одягнені, де будете жити і на чому їздити. Відчуєте це так, як ніби це відбувається в сьогоденні времені.Судьба постійно підкидає нам знаки і шанси, які ми не використовуємо. Вчіться розрізняти їх. Це може бути влучна фраза, ненароком кинута стороннім, або несподівана зміна планів, завдяки якому ви потрапляєте в абсолютно нове місце. Будьте завжди готові навіть до самого несподіваного успіху, і він обов'язково знайде вас.
Зверніть увагу
Не прагніть до чого б то не було надто сильно. Завжди дійте в рамках здорового глузду. Якщо ви ставите на кон все, що у вас є, живете і дихаєте своєю мрією, є велика ймовірність, що нічого не вийде. Краще відпустити заповітне бажання - і тоді воно збудеться.
Корисна порада
Обов'язково продумайте запасні варіанти. Якщо у вас не вийде добитися бажаного, це не повинно стати катастрофою. Нехай у вас завжди будуть напоготові шляхи відступу.