Як поміняти мову інтерфейсу. Як в контакті мову поміняти.

Якщо у вас операційна система, де за замовчуванням встановлений незнайомий вам мова , його завжди можна змінити. Якщо стоїть англійська ліцензійна версія Windows, і ви не хочете її міняти, але хочете змінити мова інтерфейсу на інший, то для цього потрібно трохи часу і терпіння. Зате в кінцевому підсумку у вас буде встановлений потрібний вам мова інтерфейсу Windows.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, доступ в інтернет, мовний пакет MUI, утиліта Vistalizator
Інструкція
1
На жаль, міняти мова інтерфейсу в швидкому режимі можна тільки в останніх версіях операційної системи Windows 7 (Enterprise і Ultimate). Для інших версій Windows потрібно установка спеціальних мова ових пакетів.
2
В ОС Windows XP, потрібно завантажити відповідний мова овий пакет, який називається Multilingual User Interface (MUI). При цьому якщо ви хочете встановити, наприклад, російський мова інтерфейсу, то завантажуйте, відповідно, російський MUI.
3
Після того як ви скачаєте потрібний вам пакет MUI, запустіть його. З'явиться меню, з якого можна почати установку. Воно дуже просте. Все, що вам необхідно вибрати - це Service pack вашої операційної системи. Якщо ви не знаєте, який у вас Service pack, натисніть правою кнопкою мишки на значок «Мій комп'ютер». Потім у виниклому меню виберіть команду «Властивості». З'явиться вікно з основною системною інформацією. Тут буде інформація про Service pack вашої операційної системи.
4
Якщо вашої операційною системою є Windows 7 або Vista, то поміняти мова інтерфейсу можна за допомогою спеціальної утиліти. Називається вона Vistalizator. Завантажити цю програму потрібно саме для вашої версії операційної системи. Якщо у вас Windows 7, то, відповідно, завантажувати потрібно для неї. Версії програми для Windows 7 і Vista несумісні. Після того як скачаєте потрібну версію програми, встановіть її, але відразу не запускайте. Скачайте спочатку з інтернету потрібний «Мовний пакет».
5
Тепер запустіть додаток Vistalizator. Через меню програми вкажіть папку до завантажити «Мовному пакету» і натисніть «Змінити мова ». Після цього мова інтерфейсу операційної системи зміниться. Міняти мова інтерфейсу можна в будь-який момент.