Як покласти гроші на телефон з картки. Покласти гроші з картки на телефон.

За допомогою пластикових карт можна купувати будь-які предмети в магазинах, що підтримують цю операцію, набувати що завгодно в інтернеті, а також оплачувати всілякі послуги, і мобільний зв'язок - не виняток. Покласти гроші на телефон з карти можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Банкомат
  • Комп'ютер з виходом в інтернет
Інструкція
1
Найпростіший спосіб поповнити баланс телефону з карти - це скористатися банкоматом. У більшості випадків покласти гроші можна не тільки з рідного банкомату, але і з стороннього, так як ви не знімаєте їх і не здійснюєте таких операцій, за які банкомати беруть комісію. Щоб покласти гроші, вам потрібно вставити картку в банкомат, за його запитом ввести пін-код, і в меню вибрати пункт «Оплата послуг». У наступному меню банкомат запропонує вам список з різних послуг, які в ньому можна оплатити, виберіть мобільний зв'язок, і далі свого оператора. Потім введіть номер, телефону і вкажіть кількість грошей, яку ви збираєтеся на нього покласти.
2
Інтернет-банкінг - ще один зручний спосіб внести гроші на рахунок мобільного телефону. Спочатку вам потрібно буде авторизуватися в системі банкінгу, швидше за все, для цього знадобиться тимчасовий пароль, який буде надіслано вам у формі смс. Після цього в меню виберіть оплату послуг, потім мобільний зв'язок, свого оператора - все точно так само, як і у випадку з банкоматом. Іноді для платежів через інтернет-банк потрібно ще одна смс з кодом підтвердження, яка висилається за запитом.
3
Деякі оператори дозволяють класти гроші на свої номери з банківських карт на регулярній основі. Для цього потрібно прийти в офіс компанії стільникового зв'язку з вашою карткою і заповнити заяву. Умови укладання такого договору трохи розрізняються для всіх компаній, їх потрібно уточнювати у вашого мобільного оператора.
Зверніть увагу
Якщо ви кладете на телефон велику суму грошей, то ні в якому разі не викидайте чек. У разі якщо платіж не пройде, чек буде вашим єдиним документом, що підтверджує вироблену платіжну операцію.
Корисна порада
Обов'язково перевіряйте телефонний номер, який ви вказуєте перед тим, як натиснути кнопку «ОК», так як легко помилитися лише в одній цифрі - і грошей вам не бачити, зате інший абонент буде радий несподіваному подарунку.