Як позбутися від висипки на спині.

Від висипки на шкірі спини у вигляді прищів ніхто не застрахований. При першому її прояві слід відразу вжити заходів. Чим довше ви затягуєте з лікуванням, тим складніше позбутися висипки .
Інструкція
1
Скористайтеся кремами, якщо припускаєте, що висип алергічна. Вона може з'явитися від гірчичників, сонця, морської солі, якогось продукту.
2
Зверніться до фахівця. Кваліфікований дерматолог допоможе визначити характер висипки , її джерело і порекомендує лікувальні заходи. Наприклад, нерідко прищі є наслідком запальних процесів. В цьому випадку призначають прийом препаратів-антибіотиків.
3
Регулярно приймайте марганцеві або солоні ванни. Це ефективний народний метод, що допомагає позбавитися від висипки на спині. Наберіть у ванну трохи теплої води, близько 20 см глибиною. Потім додайте трохи марганцівки, щоб вода лише злегка забарвилася. Якщо використовуєте сіль, то вона повинна повністю розчинитися. Приляжте в ванну хвилин на 15-20, після чого лише злегка умочіть рушником. Результат не змусить чекати.
4
Використовуйте глину. Застосовуючи її регулярно, ви досягнете того, що висип на спині буде підсихати і з часом відвалюватися. Щоб досягти максимального ефекту, спочатку розчиніть у невеликій порції води сіль. Тільки потім додавайте в неї глину, ретельно розмішуючи, поки не утвориться дуже густий склад. Його слід нанести на спину і через 20 хвилин добре змити з використанням губки.
5
Використовуйте засоби, у складі яких є дьоготь. Це може бути мило, різні креми, миючі засоби.
6
Застосовуйте ліки, такі як саліцилова кислота, базірон, ськинорен і т.п. Вони допомагають позбутися висипки досить швидко.
7
Якщо висип на спині викликає у вас більшу тривогу і побоювання за здоров'я, то це привід звернутися до лікаря. Дійсно, червоні цятки або звичайні на вигляд прищі можуть виявитися ознакою серйозного захворювання. Все ж завчасно хвилюватися не варто, особливо якщо в своє здоров'я ви впевнені. Просто приймайте відповідні заходи і спостерігайте за станом висипки .