Як оживити акумулятор ноутбука. відновити батарею ноутбука.

Сучасні моделі ноутбуків при роботі харчуються від двох типів акумуляторів - літеево-іонні (Li-ion) і літієво-полімерні акумуляторів . Всі ці акумулятори страждають одним недоліком - обмеженим терміном служби. Але у випадку «смерті» акумулятора вашого ноутбука, його можна реанімувати своїми силами.
Інструкція
1
Перед початком відновлювальних робіт необхідно вийняти блок акумулятора і акуратно розібрати пластмасовий корпус. Усередині знаходяться 4 пари елементів. Елементи в парі з'єднані паралельно, самі пари мають послідовне з'єднання.
2
Необхідно під'єднати навантаження до перевіряється набору елементів акумулятора, а потім перевірити напругу. Як навантаження використовуємо звичайну автомобільну лампочку з споживаної потужністю 20 ватт.
3
Візуально визначаємо інтенсивність світіння лампочки і паралельно перевіряємо напругу цифровим мультиметром. Напруга кожної пари повинно скласти близько 3,2-4,0 В. Якщо напруга знаходиться в цих межа, то необхідний ремонт контролера. Це пристрій здійснює повний контроль над режимом «заряд-розряд» акумулятора.
4
При низькому показнику необхідно зробити перевірку кожного елемента окремо. Спочатку отпаиваем плату контролера від акумулятора ноутбука, попередньо замалювавши схему з'єднань. Для правильного визначення показників кожного елемента в парі, необхідно роз'єднати кожну пару елементів шляхом розрізання металевих з'єднувальних смужок з кожного боку полюсів.
5
Вам знадобиться лампочка в якості навантажувального елемента і мультиметр. Підключаємо лампочку безпосередньо до мультиметру і виробляємо вимір напруги кожного елемента, яке має бути в межах 1,7-2,0 В. Істотне зниження напруги або взагалі його відсутність, вказує на необхідність заміни несправного елемента. Закінчивши діагностику елементів, відбраковує НЕ справні елементи, а справні, необхідно піддати розрядці, під'єднавши до них лампочку.
6
Далі, необхідно придбати нові елементи того ж типу і провести їх розряд. Якщо не виконати дану процедуру, то плата контролера буде невірно визначати рівень заряду нового набору елементів.
7
Виконавши цю операцію і припаявши всі контакти і плату контролера, можна приступити до перевірки роботи оновленого акумулятора з контролером, який повинен контролювати заряд акумулятора ноутбука «з нуля».
Зверніть увагу
Увага! Пайку виробляти дуже акуратно, ні в якому разі не слід перегрівати елементи.