Як складати шкарпетки.

Здавалося б, яка дрібниця - укласти шкарпетки в шафу. Зазвичай для них виділяється Один контейнер, в який вироби складаються в довільному порядку, парами або у вигляді різнокольорових грудочок. Коли в будинку їх накопичується велика кількість (особливо у великій родині, де підростають діти), безлад в комоді стає справжньою проблемою. Тим часом досить акуратно скласти шкарпетки , і час на переодягання значно економиться, а в білизняному ящику виявляється достатньо вільного місця.
Вам знадобиться
  • - Роздільник для шкарпеток;
  • - матеріали для виготовлення саморобного роздільник (при необхідності): смуги з м'якого пластику і клей; картонні коробки; нитки;
  • - теплий праска.
Інструкція
1
Розкладіть чисті вироби по парах, носок до шкарпетки, і акуратно розгладьте їх ребром долоні. Після цього скрутіть пару в рулон. Цей спосіб скласти речі дозволяє значно заощадити простір у білизняному ящику. Складаються рулончики щільно один до іншого: з одного боку вироби темною, з іншого - світлого забарвлення; також для зручності користування відокремте тонкі речі від махрових і вовняних. Так можна складати шкарпетки на одній полиці не тільки в один, але і в два, і навіть в три шари - залежно від глибини ящика.
2
Підібрані пари шкарпеток можна акуратно згорнути, починаючи з верхівки пальців, в три рази. При цьому необхідно залишити гумку вільної і натягнути її на складене виріб. Розправте отриману фігуру, щоб вона стала плоскою. Складені таким чином, шкарпетки не мнуться, і їх можна щільно розставити сторч в білизняному ящику.
3
Використовуйте для наведення порядку в гардеробі спеціальні роздільники для шкарпеток. Це зручне пристосування, що дозволяє акуратно скласти шкарпетки окремо по парам; при цьому зовсім не обов'язково сортувати вироби за текстурою, кольором і розміром, адже кожна пара матиме свою власну клітинку. Можна купити промислові роздільники в магазинах товарів для будинку або в деяких меблевих відділах. Вони пропонуються в різних модифікаціях - від простих пластикових «сот», тканинних боксів (кофров) до регульованих дерев'яних скриньок різної глибини з освіжаючим ароматом деревини хвойних порід.
4
Функціональне пристосування для зберігання шкарпеток можна змайструвати і своїми руками. Наприклад, купіть смужки гнучкого пластику і, роблячи хвилеподібні згини, проклеюють стінки осередків між собою. Можна склеїти або зшити стільники або «паровозики» з картонних коробок невеликого розміру. Якщо підійдете до справи з фантазією, практичний роздільник для шкарпеток може стати інтер'єрної річчю.
5
Складати шкарпетки в разделители зручно «клубком»: служив пару, закатати її в рулон, а гумку натягніть так, щоб вийшов ганчір'яний кульку.
Корисна порада
Перед укладанням шкарпеток в білизняний шафа не рекомендується гладити їх гарячою праскою - так гумка вироби може швидко вийти з ладу, втративши свою еластичність. При необхідності пройдіться по речі трохи теплим вимкненим праскою, або просто розгладьте їх ребром долоні.