Як насаджувати наживку.

Правильно насаджена наживка здатна за лічені хвилини привернути хорошу здобич. Для кожного виду наживки можна підібрати найбільш оптимальний варіант закріплення на гачку.
Вам знадобиться
  • Гачок,
  • наживка.
Інструкція
1
Якщо ви вибрали в якості наживки хробака, насадити його можна трьома способами. Перший спосіб - насадження одного хробака. Великий хробак проколюється в трьох місцях. Маленького або середнього достатньо проколоти в двох. Другий спосіб - закріплення декількох черв'яків. Три хробака насаджуються на гачок і просуваються далі по волосіні. Останній черв'як надаватися на снасть так само, як і в першому способі. Черви, насаджені раніше, спускаються до гачка. Третій спосіб - насадження дуже великого хробака. Його проколюють кілька разів. Потім на гачок надівається остання частина хробака. В ідеальному варіанті, більша частина тіла хробака повинна бути на гачку.
2
Ваша наживка - опариш. На гачок можна насаджувати як одного, так і декількох опаришів. Кількість опаришів, що використовуються в наживці, залежить від розміру риби і глибини водойми. Опариш не повинен накривати своїм тілом гострий край гачка. Якщо це станеться, вам буде важко підсікти рибу. Тому необхідно контролювати гачок при кожному закиданні.
3
Насадження мотиля. Насаджують мотиля сухими руками, так як він вологий і приклеюється до пальців. Візьміть мотиля двома пальцями. Його темна головка повинна дивитися вгору. Тримайте мотиля акуратно, не здавлюючи його. У мотиля є кілька фаланг. Проткніть жалом гачка другу і третю фалангу. Потім швидко просувайте наживку на гачок. Якщо проколоти мотиля знизу, то риба, яка на нього клюне, може зірвати його з гачка.
4
Живця краще насаджувати прямо у воді. Якщо такої можливості немає, візьміть живця мокрими руками або вологою тканиною. Це дозволить зберегти слизовий шар риби. Насаджувати живця можна в області голови, хвоста або за спину. Якщо ви протикає наживку в області голови, то гачок закріплюється за губи. Цей метод підходить для лову при сильній течії. Насаджуючи за хвіст, проткніть наскрізь тіло гачком. Постарайтеся не зачепити хребет. Для лову при слабкій течії або з дна, живця насаджують за спину, просмикуючи гачок під верхній плавник.