Як позбутися від шишок на п'ятах.

Здорова шкіра на п'ятах повинна володіти рожевим відтінком і бути ідеально гладкою. Освіта шишок може свідчити про неправильний догляд, невірному виборі взуття або захворюванні. Залежно від цього варто підбирати метод лікування.
Інструкція
1
Підберіть для себе зручне взуття, яка не буде натирати п'яти. Як правило, шишки виникають внаслідок носіння взуття маленького розміру, або дуже жорсткою.
2
Щодня здійснюйте гігієнічний догляд за ногами, держите їх в ідеальній чистоті і використовуйте зволожуючі креми.
3
Робіть різні ванночки і компреси, щоб позбутися від шишок. Вдаватися до цього методу слід регулярно. Запасіться терпінням - шишки, особливо старі, сходять дуже медленно.Очень ефективними виявляються ванночки з крохмалем. Для їх приготування додайте в літр води дві столові ложки крохмалю. Занурить стопи в розчин приблизно на двадцять хвилин, а потім ретельно витріть сухим рушником. Після ванночки шишки змастіть саліцилової маззю.
4
У боротьбі за красу пяточек допомагає компрес, приготований з коренів оману. Також можна прикладати лист свіжої капусти на ніч, а зранку змащувати хорошим зволожуючим кремом.
5
Використовуйте сучасні методики, які вам запропонують у професійних косметичних салонах. Наприклад, ефективно позбутися від шишок допоможе ультразвукове лікування. Воно відновлює кровотік всередині пошкодженої області і сприяє поступовому оздоровленню шкіри. Варто пам'ятати, що дана методика також вимагає тривалого застосування.
6
Зверніться до дерматолога і ендокринолога. Коли шишки на п'ятах приймають особливо хворобливу форму - гнояться, сильно лущаться, покриваються великими тріщинами, це може означати наявність захворювання в організмі. Зокрема, авітаміноз, нестача гормонів, цукровий діабет та інші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9VqwXiarUHU
Корисна порада
Чим раніше ви зверніть увагу на стан шкіри п'ят і прийміть заходи, тим краще. Від запущених шишок позбутися буде значно важче, ніж на початковій стадії.