Як скоротити час сну. Як скоротити кількість сну.

Тривалість сну звичайного здорової людини має становити 7 годин, але часто ми далекі від цього еталону. Часом витрачається на сон час розтягується до 10-12 годин. У цьому випадку скоротити час сну необхідно. Але варто вибирати такі методи, які допоможуть зберегти бадьорість і здоров'я.
Інструкція
1
Лягайте спати вчасно. Наш організм підпорядкований законам природи і функціонує відповідно до сонячним часом. Тому потрібно лягати спати до півночі, а прокидатися раніше. Справа в тому, що наша психіка і вся нервова система відпочиває лише в нічний час, до сходу сонця. Фахівці рекомендують відправлятися до сну не пізніше 22 години вечора, а прокидатися пізніше 6 ранку.
2
Харчуйтеся правильно. Треба їсти рівно стільки, скільки потрібно для підтримки сил. Всім відомо, що після дуже щільного обіду хилить на сон. Також не варто вживати їжу перед сном.
3
Після пробудження відразу піднімайтеся з ліжка. Організму відразу треба дати зрозуміти, що час сну закінчилося. Звичка довго ніжитися в ліжку вранці поступово призводить до збільшення часу сну .Прінімайте після пробудження прохолодний душ, а краще, обливайтесь холодною водою. Це миттєво віджене сон і зарядить Вас бадьорістю на цілий день.
4
Щодня робіть фізичні вправи. Регулярна двадцатиминутная зарядка знімає втому і бадьорить. Дослідники пояснюють, що навіть при таких мінімальних навантаженнях можна скоротити тривалість сну на 1:00 щодня.
5
Намагайтеся вести активний і здоровий спосіб життя. Практика показує, що активні люди, які не сидять весь день на одному місці, завжди бадьорі. При цьому їх сон не триває довго, а становить близько семи часов.Также намагайтеся не піддаватися впливу шкідливих звичок: паління, вживання алкоголю. Це псує здоров'я і в підсумку призводить до зниження життєвих сил, втоми і тривалого сну.
Корисна порада
Скоротити час сну не так вже й складно, якщо мати бажання і сила волі. Не рекомендується дуже старатися і спати лише по 4-5 годин. У всьому дотримуйтесь золоту середину.