Як малювати акрилом на нігтях. Малюємо акриловими фарбами на нігтях.

Руки - візитна картка будь-якої жінки, тому вони повинні бути доглянутими. Все більшої популярності у жінок набуває не тільки звичайний манікюр, але і дизайн нігтів. Зробити малюнок на нігтях в салоні краси - досить дороге задоволення. А якщо виконувати малюнки самостійно, наприклад, акриловими фарбами, можна заощадити гроші і зробити унікальний дизайн.
Вам знадобиться
  • - пензлики, найрізноманітніші по товщині і розміром;
  • - акрилові фарби;
  • - базове покриття для нігтів.
Інструкція
1
Акрилові фарби найчастіше використовуються для створення малюнків, бо вони набагато дешевше, ніж лаки та поліролі, а отриманий результат однаковий з точки зору непрофесіонала. Техніці малювання акрилом навчають в спеціалізованих салонах. Але зовсім нескладно навчитися малювати самостійно. Вам необхідно всього лише придбати спеціальний набір інструментів, що містить декілька пензликів, різних за розміром і товщині.
2
Підготовчим етапів в акрилової розпису є нанесення на нігтьову пластину базового покриття у вигляді прозорого або кольорового матового лаку.
3
Далі занурюємо пензлик у фарбу так, щоб на ній було стільки фарби, скільки потрібно для нанесення рівномірного малюнка.
4
Якщо у вас немає досвіду малювання, краще починати з простого малюнка з мінімумом кольорів.
5
Малюнок слід наносити поступово, в першу чергу контур, який потім ви заповните кольором. Якщо ви використовуєте кілька кольорів, то перед нанесенням наступного кольору обов'язково дочекайтеся висихання попереднього.
6
В момент нанесення фарби намагайтеся, щоб рука не тремтіла. Для цього ви можете спробувати різні варіанти нанесення фарби, наприклад, змінювати кут нахилу кисті і силу натиснення на кисть.
7
Якщо ви наносите малюнок самій собі і ви правша, то вмійте на увазі, що вам буде незручно малювати на правій руці. І зворотна ситуація чекає лівшу. Після нанесення на нігті малюнка акриловими фарбами дочекайтеся їх повного висихання. При бажанні можна нанести закрепляющую основу.Треніруйтесь і не бійтеся експериментувати, і все у вас вийде!