Як оформити квартиру на день народження. Як оформити приміщення на день народження.

Ви вирішили відсвяткувати свій день народження будинку. Продумали меню, розіслали запрошення, записалися до перукаря і купили нову сукню. От тільки настрій якесь зовсім звичайне, відчуття свята відсутній. Якщо ви саме так себе і відчуваєте, то діагноз ясний: ви забули про атмосферу веселощів і радості, тому що зовсім не підготували квартиру до такого заходу. Справа не тільки в прибиранні, а й в оздобленні простору.
Вам знадобиться
  • - ваза, квіти;
  • - декоративні свічки;
  • - намистини і стрази;
  • - повітряні кулі;
  • - тканина, тасьма, стрічки, підвіски, мотузка;
  • - природні матеріали, клей, стрічки;
  • - прищіпки, балон автомобільної фарби, фотографії;
  • - світломузика .
Інструкція
1
Проведіть генеральне прибирання. Витріть пил, вимийте підлоги, загляньте в затишні куточки - нехай все блищить і виблискує. Виберіть кімнату, в якій ви поставите святковий стіл. Нехай вона буде світлою і просторою, щоб було місце, де потанцювати і розважитися. А тепер переходите до прикраси.
2
Прикрасьте стіл. У центрі можна поставити вазу зі свіжими квітами або квітуче кімнатна рослина. Щоб горщик виглядав святково, обв'яжіть його червоної стрічкою і зав'яжіть бант. Можна розставити декоративні свічки у формі метеликів, наприклад, якщо це літо, в формі сніговиків - якщо це зима. Можна розсипати великі скляні камені і стрази між стравами. Не забувайте про прикраси з серветок, трохи терпіння і ваша майстерність отримає масу позитивних відгуків.
3
Найпопулярніші прикраси - це оберемки повітряних куль. Але ідея досить заяложена, тому в кімнаті кульки не використовуйте. Краще закріпіть великі зв'язки, висолопивши їх з вікна і з балкона. Гості ж, наближаючись до вашого будинку, відразу відзначать, що свято починається вже за порогом. На ручці вхідних дверей прив'яжіть ромашку з кульок, можна навіть не одну. Це своєрідний натяк сусідам, щоб не просили зробити музику тихіше, адже у вас свято.
4
Оформлення тканиною. Купуйте кілька метрів яскравої тканини (точна кількість залежить від ваших фінансових можливостей і предметів, які ви будете прикрашати), нехай навіть найдешевшої, головне, щоб вона виблискувала. Перше, що можна задекорувати, це стільці. Якщо ширина тканини дозволяє, накиньте полотно, щоб воно повністю прикрило стілець. Візьміть декоративний шнурок і починайте закріплювати тканина до стільця. Перша обмотка - це спинка стільця, можна виконати її, перехрестивши два кінця і зав'язавши, немов подарункову коробку. Другий крок - обхопіть тасьмою низ сі день я, як би затисніть тканину. Ніжки стільця годі й обмотувати і полотно буде вільно звисати. Доповнити композицію можна бантом з атласної стрічки або тонкої тасьмою з декоративними прикрасами, наприклад підвісками або намистинами. Використовуйте матеріал, щоб оформити танцювальний простір і відокремити стіл з апаратурою, наприклад, від танцюючих гостей. Тут буде потрібно білизняний мотузок, через яку зручно буде накидати тканину і тонкі металізовані ланцюжка (фурнітура).
5
Квіти та природні матеріали. Можна найняти людей, які професійно займаються декором зі справжніх квітів. Панно з квітів з легкістю прикрасить одну зі стін кімнати. Але якщо немає такої можливості, переживати не варто, використовуйте підручні матеріали. Восени можна набрати шишок, жолудів, горобини, влітку - красивих садових квітів. За допомогою гумового клею, намистин і стрічок ви складете композиції ні чим не гірше досвідчених майстрів. Такими прикрасами можна доповнити святковий стіл або закріпити їх на ручках меблів або на тюлі, наприклад.
6
Ще однією ідеєю стане гірлянда. Але не звичайна, а гірлянда з «пам'яттю». Вам буде потрібно тасьма під золото або під срібло, упаковка прищіпок для білизни, бажано білих, балончик автомобільної фарби в тон тасьмі (срібна або золота), ваші фотографії. За допомогою балончика пофарбуйте прищіпки, дайте їм висохнути. Натягніть тасьму як гірлянду по кімнаті, тепер вибирайте свої фото - від дитячих до дорослих, кріпіть їх прищіпками до тасьмі. Гості будуть приємно здивовані.
Зверніть увагу
Прикрашати квартиру краще не поодинці, а з помічниками, щоб все встигнути.
Корисна порада
При оздобленні танцювальної зони - вся увага світлу, вірніше світломузики: неон, софіти, кулі. Візьміть все це в оренду і проведіть диско-марафон.