Як друкувати на фотопапері.

Друк фотографій в домашніх умовах - це стало можливим для кожного, у кого є принтер, здатний друкувати на фотопапері . Сучасні принтери забезпечують чудову передачу кольору і якість друку, не поступається фотолабораторії. Але кінцевий результат багато в чому залежить від витратних матеріалів.
Вам знадобиться
  • Струменевий принтер, що підтримує друк на фотопапері
  • Фотопапір
  • Фотографія для друку
Інструкція
1
Увімкніть принтер, переконавшись, що він з'єднаний з комп'ютером. Запустіть програму для фотодруку. Відкрийте в ній зображення, якщо потрібно, встановіть поля та інші атрибути зображення. Якщо програма підтримує можливість встановити типу фотопаперу, обов'язково зробіть це.
2
Коли зображення готове до друку, діставайте фотопапір. Встановіть її в приймаюче лоток, для цього спочатку посуньте направляючий елемент в положення зліва з краю. Потім дістаньте листи з упаковки. Вставте папір у лоток вниз тією стороною, на якій буде проводитися друк. Посуньте фотопапір в отвір до упору, потім встановіть направляючий елемент впритул до її краю. Якщо в лотку ще залишилися запаси фотопаперу з минулого разу, обов'язково перевірте, чи не скручені чи її кути.
3
Переконайтеся, що фотопапір НЕ скручена і встановлена правильно, а зображення готове до друку. Натисніть кнопку «ОК». Якщо ви взяли більше фотопаперу, ніж було потрібно, і після друку фотографій вона ще залишилася, то не тримайте її в лотку, а покладіть назад в упаковку, інакше краю можуть скрутитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MAw-DHq7r0A
Зверніть увагу
Якщо у папери закрутилися краю, не пишіть її в принтер, поки не випряміть їх. Можна друкувати на аркуші тільки з гладкими і рівними краямі.Не чіпайте площину паперу пальцями, так як відбитки не дадуть чорнилам як слід скріпитися з поверхнею листа, і якість надрукованого знімка від цього постраждає.
Корисна порада
Фотопапір буває матова або глянцева, різної щільності і структури. Якщо ви точно не знаєте, що вам потрібно, керуйтеся особистими перевагами і середньою вартістю матеріалів. Це забезпечить відмінну якість при невисокому рівні фінансових витрат. Фотопапір - дуже чутливий видатковий матеріал, тому зберігайте її тільки в заводській упаковці. Інакше її краї почнуть скручуватися. Якщо це сталося, просто помістіть папір в упаковку, і вона розгладиться. Місце для зберігання паперу має бути прохолодне і сухе.