Як займатися з місячною дитиною.

Щоб психіка дитини розвивалася нормально, з ним необхідно спілкуватися якомога частіше вже з самого народження. У перший місяць життя вся інформація сприймається малюком через інтонацію і дотики. І тільки незначну її частину дитина вбирає візуально, причому в розмитому образі, оскільки ще не має чіткого зорового сприйняття.
Інструкція
1
Щоб правильно займатися з місячним дитиною , необхідно знати, що саме він здатний сприймати і відчувати в перші тижні після народження, і які дії батьків можуть розвинути і зміцнити його здібності.
2
Вже з перших днів ласкаво звертайтеся і розмовляйте з малюком, співайте йому короткі пісні і розповідайте віршики. Говоріть з малюком спочатку на відстані, а потім нахиліться до його обличчя. Під час спілкування обходьте ліжечко. Зміна положення та звук з різних сторін виробляють у нього зосередженість, стеження, і локалізацію звуку. Підвісьте в ліжечку яскраві іграшки, але не багатобарвні. Велика кількість квітів важче сприймається і втомлює малюка. Можна повісити іграшки зі звуковим супроводом. Це розвиває зір і слух.
3
На час неспання залишайте дитині вільними ручки. Так у нього швидше відбудеться адаптація до нового світу і розвинеться координація та моторика. Крім того, сповивання по пояс корисно для шкіри. Воно надає ефект загартовування.
4
Привчайте малюка з самого народження до особистої гігієни, водним процедурам, гімнастики, сонячним і повітряних ванн. Вони корисні як для фізичного, так і для психічного здоров'я, оскільки благотворно діють на нервову систему малюка. Всі свої дії: перевдягання, одягання, купання та інші процедури супроводжуйте ласкавими коментарями.
5
Велике значення у фізичному і психічному розвитку дитини має масаж. Він більше нагадує дотики і погладжування. Однак цього цілком достатньо, щоб знизити гормони стресу і стабілізувати його емоційний стан. Крім того, малюк запам'ятовує руки мами. Це ще більше зміцнює зв'язок матері з дитиною . Для цього ж, як можна частіше беріть малюка на руки. Притискайте до грудей. Дозвольте те ж саме зробити татові. Незабаром малюк почне розпізнавати енергетику мами, тата і сторонніх людей.
6
Щоб повноцінно розвинути дитини першого місяця життя і старше, неможливо вибрати один з декількох способів. Важливо все і в сукупності.