Як зробити людину стрункіше в Photoshop. Як у фотошопі сторйную фігуру.

Важко знайти жінку, яка була б повністю задоволена своєю фігурою. Деякі жінки виявляють по відношенню до своєї зовнішності безпідставне невдоволення, а інші мають вагомі підстави соромитися своєї фігури. Тим не менш, всі мріють про красиві фотографіях, і навіть якщо ваша фігура далека від досконалості, ви можете виправити її на фото за допомогою програми Adobe Photoshop, зробивши деякі частини тіла стрункішою.
Інструкція
1
Підготуйте для роботи фотографію, на якій ви бажаєте отримати більш струнку фігуру. Фотографія повинна бути великого дозволу і високої якості - від цього залежить, наскільки реалістичною і акуратною буде готова робота.
2
Завантажте фотографію в Фотошоп, а потім відкрийте в головному меню розділ Filter і виберіть в списку фільтр Liquify. Фотографія відкриється в новому вікні. У лівій частині вікна ви побачите панель інструментів - виберіть на ній іконку «Стиснення» або натисніть клавішу S.
3
У правій частині вікна встановіть потрібні значення стиснення, налаштовуючи його - ці значення залежать від типу і розміру фотографії. Встановіть розмір кисті для обробки фотографії таким, щоб він трохи перевищував розмір тих об'єктів, які ви будете обробляти пензлем. Також ви можете налаштувати ступінь жорсткості кисті, сили натискання і насиченості.
4
Встановивши потрібні показники (наприклад, вибравши розмір кисті 150), масштабуйте фотографію, наближаючи ту її частину, яку треба зменшити, і починайте разово кликати по потрібній області на фото, стежачи за тим, щоб стиск було рівномірним і реалістичним.
5
Не тягніть кисть, затискаючи ліву кнопку миші - досить просто клікати на потрібний фрагмент тіла, щоб він ужиматься. Якщо ви випадково зробили помилку, натисніть «Скасування» (Ctrl + Z).
6
Обробивши одну частину тіла, переходьте до іншого - таким чином, ви зможете зробити стрункішою і привабливіше будь-яку фігуру. Закінчивши обробку, натисніть ОК і збережіть фото під новим ім'ям.