Як зупинити падіння зору.

У сучасному світі більшості людей припадати користуватися комп'ютером: як правило, практично на кожному робочому столі сьогодні знаходиться це сучасне технічне засіб. Не дивлячись на те, що комп'ютер має безліч функцій і в ряді випадку незамінний, його часте використання негативно позначається на гостроті зору офісних службовців.
Інструкція
1
Якщо ваша робота пов'язана з комп'ютером, постарайтеся слідувати певним правилам збереження зору .Разместіте монітор комп'ютера на відстань 50-70 сантиметрів від ваших очей. Використовуйте тільки сучасні рідкокристалічні монітори і не забувайте, що приміщення, в якому ви працюєте, має бути добре освітлене.
2
Намагайтеся вживати їжу, збагачену вітамінами A і D. Особливо корисними для здоров'я очей є морква і чорниця. Не забувайте також про спеціальні комплекси вітамінів для поліпшення гостроти зору . Купити їх можна практично в будь-якій аптеці.
3
Постарайтеся періодично робити спеціальну гімнастику для очей. Після кожної години роботи за комп'ютером виконуйте наступні вправи: - поморгайте деякий час очима; - натисніть пальцями на закриті повіки і потримайте їх так 15 секунд, повторіть цю вправу ще 4 рази з інтервалом в одну хвилину; - зажмурте очі на 5 секунд, через кілька секунд повторіть знову цю вправу, зробіть його 7 разів; - протягом двох хвилин закритими очима малюйте різні фігури, такі як вісімка, квадрат, коло або ж просто переміщайте очі з кутка в куток; - періодично дивіться на об'єкти, які знаходяться на різній відстані від ваших очей: спочатку кілька секунд дивіться на об'єкт, який знаходиться поруч з вами, потім переведіть погляд на предмет, розташований на більшому від вас відстані, потім знову зверніть увагу на перший об'єкт. Повторіть цю вправу кілька разів.
4
Виконуючи ці вправи, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій: обов'язково зніміть окуляри перед тим, як робити гімнастику для очей. Переходячи від однієї вправи до іншого, давайте очам деякий час, щоб відпочити, прикривши їх на кілька секунд.
5
Ну, і останнє, обов'язково відвідуйте окуліста і перевіряйте зір щопівроку. Таким чином, ставлячись з увагою і турботою до своїх очей, дотримуючись певних правил роботи за комп'ютером, роблячи спеціальну зарядку і вживаючи в їжу продукти, багаті вітамінами, ви зможете надовго зберегти здоров'я своїх очей.