Як змінити свою кімнату.

Існує чимало прийомів, що дозволяють швидко і недорого змінити інтер'єр кімнати, минаючи ремонтно-будівельні роботи. Одні прийоми вважаються досить традиційними, інші цілком можна вважати новаторськими. У кожному разі, озброївшись гарним настроєм і бажанням змінити власну кімнату на краще, можна сміливо братися за справу.
Інструкція
1
Переставте меблі. Це перше, що ви можете зробити в тому випадку, якщо ваша кімната досить простора, а меблі не надто громіздка. Таким чином, ви, наприклад, можете досягти архітектурного ефекту, званого зонуванням. Розташуйте меблі «острівцями», згідно з її призначенням (відпочинок, робота, гості). Крім простої перестановки, в створенні зон вам допоможуть ширма, килимок на підлозі, специфіка висвітлення.
2
Спробуйте змінити вашу кімнату , використовуючи новий текстиль. Це один з найпростіших і досить популярних дизайнерських прийомів. Багато господинь мають у своєму розпорядженні кілька комплектів штори - покривала - декоративні наволочки різних стилів, або просто різних колірних рішень. Ці комплекти можуть складатися з предметів одного кольору, але різної фактури, або з різних відтінків одного і того ж кольору. Чудовим доповненням текстильному рішенням можуть стати аналогічні кольорові акценти в інших предметах, що знаходяться в кімнаті - наприклад, яскрава ваза, фоторамка, постер. Ще одним різновидом текстильного рішення вважається облачення меблів в однакові або контрастні тканинні чохли, що додають інтер'єру стилістичну цілісність. Відсутність текстилю - це теж варіант, особливо якщо вам симпатичний мінімалізм. Замініть штори на жалюзі, приберіть з меблів чохли та покривала, але заодно позбудьтеся в інтер'єрі кімнати від всяких дрібниць і дрібничок, залишивши в просторі кімнати якомога більше вільного місця.
3
Займіться декоруванням. Це не тільки прикрасить вашу кімнату , але розвине творчі здібності і доставить вам масу задоволення. Тут простори для творчості воістину неозорі. Якщо в кімнаті є порожня стіна, то її можна повністю прикрасити фотографіями в рамках різних розмірів. Можна на стіні помістити велику кількість дитячих малюнків, накривши їх зверху листом оргскла. Можна розмістити в кімнаті декілька декоративних деталей, які задають особливий тон, наприклад, китайські ліхтарики замість світильників, покривало в техніці печворк, декоративне панно на стіну. Якщо у вас є яка-небудь колекція, можна оформити її і прикрасити нею кімнату .
4
Згадайте про те, що дзеркала створюють чудові візуальні ефекти в приміщенні. Дзеркальними можуть бути стеля, ціла стіна або якась її частина. Дзеркала створюють ілюзію простору у вузьких і низьких приміщеннях. Оформивши свій будинок дзеркалами, не забувайте підтримувати їх чистоту.
5
Перетворіть свою кімнату в зелений сад. Цей спосіб підходить тим, хто вміє доглядати за насадженнями і отримує від цього задоволення. Зелені рослини не тільки дивно перетворюють приміщення, але також очищають повітря і створюють сприятливий клімат в приміщенні.
Зверніть увагу
Не варто перевантажувати простір кімнати значущими деталями, тим більше якщо вони належать до інтер'єрних рішень різних стилів.
Корисна порада
Білі стіни в будинку дозволять вам міняти зовнішність своєї кімнати так часто, як ви цього захотіте.Натяжной стелю, новий ковролін та фарбування старих меблів - кошти більш затратні, але дуже ефективні. Всі ці заходи можуть змінити вашу кімнату до невпізнання.