Як укласти стрижку каре.

Каре , або боб - одна з найпопулярніших жіночих стрижок, як в минулому столітті, так і в наші дні. Незважаючи на гадану простоту і акуратність цієї зачіски, існує безліч способів зробити її ще витонченіше і елегантніше за допомогою гарної укладки. Завдяки укладанню, ваші волосся буде здаватися об'ємніше і пишніше, і вам для цього будуть потрібні тільки фен, гребінець, а також мус або пінка для укладання.
Інструкція
1
В якості повсякденного варіанту вам підійде проста укладання - вимийте волосся, а потім у процесі сушіння підвертається їх кінчики всередину, намотуючи їх на круглу щітку. Просушуйте локони феном, а потім точно так само загорніть всередину чубок, просушіть її і збризніть чубок лаком для фіксації.
2
Також ви можете розділити волосся на дві частини - виділіть прямим проділом невелика кількість волосся на тім'яній зоні, провівши лінію від скроні до скроні, а потім начешіть передню і задню частину волосся. Останню накрутите на щітку і надайте їй форму валика. Прикрасьте волосся ззаду красивою шпилькою.
3
Спробуйте просушити феном волосся, розділені косим проділом. Під час сушіння піднімайте пасма на потилиці, створюючи округлий обсяг зачіски, а потім обробіть зачіску невеликою кількістю гелю або мусу для укладки. Змочіть пальці в гелі для фіксації і збийте ними волосся - ви додасте їм стильний вигляд, і зачіска надовго збереже свою форму. Чубок можна красиво зачесати набік і зафіксувати лаком.
4
Якщо ви хочете зробити ошатну вечірню укладку, накрутіть волосся на бігуді. Висушіть зачіску і зніміть бігуді, а потім розрівняйте волосся пальцями, змоченими в гелі. Надайте волоссю потрібну форму.
5
Ще один варіант елегантного каре - це зачіска з проділами. Зачешіть волосся назад гребінцем, завдавши на них гель, а потім візьміть гребінець з дрібними зубами і проведіть по волоссю, розділяючи волосся проділом. Потім проведіть таку ж лінію гребінцем в інший бік, виконуючи відразу кілька проборов.
6
Деякі пасма зачешіте вперед на лоб, сместите трохи вбік, щоб отримати косу чубок і зафіксуйте їх гелем. Крім того, оригінально виглядає укладка, в якій частина волосся повністю закриває половину обличчя. Це додає зовнішності загадковість і елегантність.