Як зробити шоколадний букет. Як зробити букет з шоколадних цукерок.

Звичайні букети квітів сьогодні вже нікого не дивують - кожному приємно отримати в подарунок квіти, але набагато більше захоплення і радості викличе у дорослих і дітей букет, виконаний не з квітів, а з шоколадних цукерок . Виготовити оригінальний цукерковий букет в подарунок на дитячий або дорослий день народження дуже просто - для цього вам будуть потрібні тільки самі цукерки, а також доступні пакувальні матеріали для подарунків.
Інструкція
1
Як матеріали для букета вам потрібно кілька видів пакувальної плівки - глянцева, кольорова і прозора, пакувальні кольорові стрічки, звичайний і двосторонній скотч, тейп-стрічка, зубочистки і дерев'яні палички для шашликів, трохи флористичної губки або м'якого пінопласту і красива ємність для букета.
2
Найпростіше вчитися робити квіти для такого букета на прикладі цукерок «Трюфель» і «Вечірній дзвін». Візьміть держак з дерев'яної палички і обмотайте його тейп-стрічкою, натягуючи її щільно навколо дерев'яної палички і не залишаючи зазорів. Після цього візьміть цукерку і прикладіть хвостик її обгортки до черешки.
3
Обмотайте обгортку цукерки навколо держака, а потім поверх обгортки зафіксуйте цукерку на черешку тейп-стрічкою, намотуючи її до середини палички.
4
Також ви можете задекорувати квітку з цукерки з допомогою циліндра прозорого паперу. Для цього підготуйте держак, обмотаний тейп-стрічкою і оберніть цукерку смугою прозорої пакувального паперу, формуючи циліндр.
5
Нижній край циліндра оберніть навколо держака і закріпіть тейп-стрічкою, а верхній край зав'яжіть на бант декоративної стрічкою. Цукерка, таким чином, виявиться всередині циліндра. Замість циліндра ви можете використовувати конус з пакувального паперу - прозорою або кольоровою. З прямокутного відрізу паперу скрутіть конус і помістіть всередину цукерку хвостиком вгору.
6
Нижні краї конуса оберніть навколо держака і обмотайте тейп-стрічкою. Для того щоб букет із цукерок виглядав красиво і святково, доповніть цукеркові квіти декоративними елементами - квітами і листям з блискучого паперу, нанизаними на живці, декоративними стрічками та іншими аксесуарами.
7
Продумайте схему розміщення всіх елементів в оазисі - букет повинен виглядати гармонійно і красиво, і в ємності для букета флористична губка не повинна бути видна з-під декоративних елементів.