Як позбутися від мошок в кімнатних рослинах.

Мошки, які заводяться в кольорах, називаються сциарід. Найчастіше вони з'являються в горщиках з квітами в зимовий час. Якщо в квітці буде вологий грунт, то вона стане ідеальним середовищем для розмноження комах. Позбавиться від них досить складно, але по силам будь-кому.
Вам знадобиться
  • - мило
  • - марганцівка
  • - сірники
Інструкція
1
Самі мошки приносять більше неприємностей мешканцям квартири, а от їх личинки дуже люблять ласувати корінням домашніх рослин. Природно, що такий вплив позначиться на здоровому вигляді квітів. Спробуйте для знищення мошок використовувати сірку. Для цього застроміть в один горщик чотири сірники головками вниз. Після цієї маніпуляції трохи зволожите верхній шар ґрунту. Цей спосіб є відносно безпечним. Крім того, таке знищення мошок буде економним, оскільки не вимагає ніяких додаткових витрат.
2
Спробуйте обприскати рослину розчином мила або слабеньким розчином марганцю, тільки тут необхідно знати почуття міри - концентрований розчин марганцівки просто погубить рослину. Після обробки квітів таким розчином, на деякий час припиніть полив. Це необхідно для того, щоб уникнути розвитку личинок мошок , вони люблять вологе середовище. Сухий грунт вже не стане так приваблива для розмноження паразитів.
3
Підсипте зверху грунту трохи золи або прожареного піску. Пісок або зола не дозволять грунті набрати вологу, а дренажний ефект не дасть розвиватися личинкам комах.
4
Якщо в горщику з рослиною знаходиться дуже багато личинок, пересадите його в інший грунт. При зміні землі можна використовувати різні хімічні препарати для більш ефективної боротьби з мошками. В магазині квітів є такі засоби, їх досить багато. Можете проконсультуватися з продавцем. В цілях профілактики подібні засоби не використовуються, з їх допомогою проводиться повне знищення мошок і їх личинок. При обробці грунту хімікатами не забудьте використовувати рукавички і маску. Приміщення після такої обробки необхідно провітрити. Якщо є можливість, то таку процедуру краще проводити на свіжому повітрі.
5
Щоб мошки не завелися в ваших кімнатних рослинах, що не поливайте їх занадто рясно, не дозволяйте грунті пліснявіти. В осінній та зимовий період всі домашні рослини потрібно поливати помірно, уважно стежити за станом грунту.