Як поліпшити якість фотографії. Як поліпшити чорно біле фото.

Якщо ви знімаєте не так на дзеркальну камеру, а на звичайний цифровий фотоапарат, напевно, ви не раз засмучувалися через недостатньо гарної якості отримати знімки. Дійсно, необроблені фотографії з звичайних фотоапаратів далеко не завжди виходять якісними, але ви можете поліпшити їх якість і зовнішній вигляд засобами графічного редактора Adobe Photoshop. Є кілька способів поліпшення якості фото, і ви можете вибрати найбільш зручний і відповідний для себе.
Інструкція
1
Перший спосіб - це накладення. Завантажте в Фотошопі фотографію, а потім продублюйте основний шар (Duplicate Layer) і на скопійованому шарі застосуєте фільтр Gaussian Blur з радіусом розмиття 3-5 пікселів. Цей фільтр ви знайдете в меню Filter -> Blur.
2
Застосувавши до копії шару невелике розмиття, змініть режим накладання шарів (Blending Mode) на Overlay (накладення). Зменшіть непрозорість шару до 60%, об'єднайте шари і збережіть фотографію, яка стала більш яскравою і красивою.
3
Наступний спосіб корекції якості добре зарекомендував себе в редагуванні чорно-білих фотографій. Завантажте в програму чорно-біле фото, після чого в меню Image виберіть розділ Adjustments -> Gradient Map. Застосувавши градієнт до фотографії , ви побачите, що її чіткість і насиченість значно покращилися.
4
Найбільш поширеним способом корекції якості фотографій є рівні або Levels. Для того щоб виправити фотографію за допомогою рівнів, відкрийте меню Image і виберіть пункт Levels в разделеAdjustments.
5
Також ви можете викликати вікно рівнів, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + L. Міняйте положення повзунків у вікні налаштувань, поки результат вас не задовольнить. Слідкуйте за тим, як змінюється вигляд фотографії , поставивши галочку на пункті Preview.
6
Поліпшити якість фотографії можна також в розділі Curves (криві), який ви, як і описані вище інструменти, знайдете в меню Image -> Adjustments. Корегуйте за допомогою миші розташування кривої на графіку і досягайте найкращої якості знімка.