Як помістити корабель в пляшку.

Кораблики в пляшках продаються майже у всіх сувенірних магазинах в кожному місті, і багато людей цікавляться, як саме помістити в пляшку об'ємний кораблик через вузьке горлечко. Насправді, техніка виготовлення кораблів у пляшках дуже проста, і якщо ви хочете освоїти виготовлення таких сувенірів, ви легко навчитеся поміщати в пляшку будь кораблик.
Інструкція
1
Для початку виготовте безпосередньо сам корпус кораблика, але не встановлюйте на ньому щогли, вітрила і такелаж. Корпус кораблика, відповідний діаметру горлечка, встановіть всередині пляшки, стежачи за тим, щоб всі деталі проходили в горлечко без проблем, а потім підготуйте всі щогли і вітрила, щоб встановити їх окремо.
2
Секрет такої технології - в жорстких нитках такелажу, які не мнуться і не гнуться. Для того щоб отримати такі нитки, просочіть швейні нитки епоксидним клеєм. Виготовляючи щогли і реї, відрізайте нитка потрібної довжини і приклеюйте її до потрібного місця на щоглі. Конструкція з щогл і вітрил матиме певну жорсткість, і врешті вам залишиться тільки приклеїти кінчики жорстких ниток до корпусу корабля всередині пляшки.
3
Зібрані окремо щогли приклеюйте до корпусу всередині пляшки по черзі, а потім підклеюємо вільні кінці ниток такелажу. Попередньо встановіть на реї вітрила, а для того щоб вони без проблем проходили в горлечко пляшки разом з реями, надайте вітрила рухливість.
4
Для цього приклейте шкотовиє кути вітрил до НОКам рей всередині пляшки. Також, якщо вітрила надто великі, ви можете закріпити на щоглах маленькі гачки і встановити їх у такому вигляді на корпус корабля, а вітрила потім підвісити на готові гачки окремо.
5
Збирайте модель не поспішаючи, крок за кроком, щоб вона виходила акуратною. Так як щогли, вітрила і такелаж ви збираєте окремо від корпусу кораблика, ви отримуєте можливість зробити сам корабель ширше шийки пляшки, а значить, робота буде набагато ефектніше.
6
Для якісного подклеіванія деталей на корпусі використовуйте довгий тонкий пінцет, а для установки щогл зробіть просте пристосування - тонку довгу трубку зі складеної вдвічі волосінню, що проходить всередині. Накиньте петлю з волосіні на щоглу, протолкніте її в пляшку і підтягніть волосінь, щоб поставити щоглу на місце.