Як прибрати лід з машини.

Якщо ви залишаєте автомобіль в зимовий період під вікнами будинку, то будьте готові до того, що одного ранку доведеться зчищати не тільки сніг, а й кірку льоду зі своєю машини . Не завжди виходить зробити це просто і акуратно.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що виїжджати на дорогу до того, як приберете сніг або лід небажано. Пов'язано це з тим, що під час їзди дах автомобіля нагрівається, і настане такий момент, що кірка льоду сповзе вниз, і закриє лобове скло, тим самим знизивши видимість до нуля.
2
Прибирайте сніг з даху до того, як він розтане і перетвориться в лід, бо тоді він може нанести найбільших втрат лакофарбовому покриттю автомобіля. Лід счищайте переважно зі стекол транспортного засобу, адже твердість скребків значно нижче, ніж у скла, тому шкоди вони ніякого не принесуть. Будьте гранично обережні при чищенні інших частин автомобіля - пластик і фарбу можна легко подряпати і льодом, і робочим інструментом.
3
За допомогою щітки-скребка счищайте на лід ь тільки вперед. В протилежну сторону доведеться піднімати щітку або розгортати. Це необхідно тому, що при видаленні льоду, відбувається зняття дрібного піску і бруду, які накопичуючись, можуть пошкодити скло. Пам'ятайте, що застосування металевих предметів не допустимо.
4
Увімкніть підігрів скла теплим повітрям. Для початку зробіть це на мінімальній потужності, щоб виключити появу тріщин. Одночасно з цим почніть чистити скло від льоду, так ви зможете уникнути пошкоджень на склі та ефективно очистити його.
5
Пам'ятайте, що зменшити кількість льоду на лобовому склі допоможе проста тканина, якою необхідно прикрити скло і притиснути дверима. Однак при ймовірності випадання опадів не використовуйте даний спосіб, бо матерія може замерзнути, і ви не зможете відірвати її від скла. Обов'язково підніміть двірники при тривалій стоянці на вулиці, коли за вікном нульова температура - це не дасть їм примерзнути до скла і запобіжить часткове освіту льоду.