Як зберегти здоров'я взимку.

З настанням холодної пори року люди частіше починають хворіти на простудні захворювання. Щоб підтримати своє здоров'я і знизити ризик захворюваністю на грип або ГРЗ, необхідно з особливою увагою ставитися до свого здоров'я і дотримуватися певних правил підвищення імунітету.
Інструкція
1
У зимову пору року обов'язковим пунктом щоденного раціону має бути не тільки вживання корисних овочів і фруктів, а й прийом спеціальних вітамінних комплексів. Іммуноповишающее засоби, що продаються в аптеках, також досить корисні для зміцнення організму. Перш ніж придбати ці кошти, відвідайте лікаря і проконсультуйтеся, які саме вітаміни підійдуть вам.
2
Крім вітамінів взимку організм потребує їжі, багатої жирами. Як правило, в холодну пору року тіло потребує тепла, для того щоб організму самостійно зігрітися, потрібна енергія. Так, розщеплення жиру дозволяє отримати в 8 разів більше енергії, ніж, наприклад, розщеплення глюкози. Тому взимку постарайтеся вживати їжу, насичену жирними кислотами. На дієту в цей час року також сідати не варто.
3
Якщо організму буде достатньо жиру, тоді волосся, шкіра і нігті будуть не тільки виглядати красиво, але і будуть здорові. Допомогти їм у цьому можна не тільки правильним харчуванням, а й використанням спеціальних засобів, що містять у своєму складі масло. Щотижневі масажі з маслом не тільки живлять тіло, а й створюють спеціальний захисний шар. За волоссям і нігтями найкраще доглядати, використовуючи спеціальні жирні маски.
4
Крім харчування, в зимову пору року організм також потребує відпочинку. Тривалість сну збільште на 1 годину, лягати спати постарайтеся раніше, ніж зазвичай.
5
Не варто забувати взимку і про фізичні вправи. Прогулянки на свіжому повітрі дуже корисні для організму. Проте в холодну пору року здійснити їх буває досить важко. Тут вас може виручити відвідування фітнес-залу, заняття йогою або пілатесом. Корисним також є плавання в басейні.
6
Крім усього перерахованого вище, намагайтеся щодня вранці або ввечері приймати контрастний душ, чергуючи теплу воду зі злегка прохолодною. Не забувайте також про процедури закаліванія.Такім чином, правильно піклуючись про власний організм в зимову пору року, ви зможете підвищити свій імунітет і зберегти здоров'я .