Як зробити прайс.

Перш, ніж пропонувати свій товар на реалізацію в магазини чи інші точки продажів, слід підготуватися до зустрічі з товарознавцем або старшим продавцем. Аргументи, якими ви будете користуватися, щоб виставити товар на торгову полку магазина, можуть бути різними. Але, якщо розраховувати на співпрацю з продуктовими магазинами крокової доступності, основним аргументом буде прайс. Прайс або прейскурант - це повний перелік товарів із зазначенням ціни за кожну одиницю або мінімальну партію. Від того, як зробити прайс, залежить успіх або неуспіх переговорів про постачання.
Інструкція
1
Якщо у вас немає програм автоматизації обліку, скористаємося стандартними засобами Excel. Визначаємося з кількістю колонок таблиці. Загальноприйнятими колонками є «Найменування товару» і «Мінімальна партія». Решта - за потребою.
2
Поділяємо відпускну ціну на роздріб, дрібний опт і великий опт, додаючи відповідні стовпці. Таким чином, в нашій таблиці для прикладу буде 5 колонок.
3
Заповнюємо стовпці «Найменування товару», «Мінімальна партія» і «Роздріб». У «вроздріб» проставляємо стандартні відпускні ціни для кінцевого покупця.
4
Визначаємо величину знижок з роздрібної ціни для дрібно- і крупнооптових покупців. В стовпці «Дрібний опт» і «Крупний опт» забиваємо відповідні формули зі знижкою. Перевіряємо, щоб не залишалося порожніх клітин без цін.
5
Таким чином, у нас вийшла таблиця з трьома видами цін. Залежно від перспективності та фінансових можливостей покупця при переговорах можна маніпулювати ціною в залежності від обсягів поставок.
6
При друку прайса краще залишати якийсь один стовпець з цінами, заздалегідь визначившись з тим, яку скиду пропонувати на переговорах, і чи потрібно ето.Теперь у вас не викличе утруднень проблема, як зробити прайс. Сподіваємося, ваші переговори завжди будуть успішними.