Як виходити в інтернет з двох комп'ютерів.

Налаштувати локальну мережу таким чином, щоб всі комп'ютери отримали доступ в інтернет , можна кількома способами. Деякі з них вельми дешеві, а інші вимагають певних фінансових вкладень.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор, мережеві кабелі.
Інструкція
1
Давайте розглянемо варіант створення локальної мережі з використанням маршрутизатора. Цей метод досить зручний, бо кілька комп'ютерів можуть отримувати доступ до мережі інтернет одночасно.
2
Придбайте маршрутизатор. Якщо вам потрібно підключити до локальної мережі не тільки комп'ютери, але і ноутбуки, то рекомендують використовувати обладнання з можливістю створення бездротової точки доступу, тобто - Wi-Fi маршрутизатор.
3
Підключіть кабель з'єднання з інтернет ом, який надав вам провайдер до порту WAN (Internet) маршрутизатора. Комп'ютери, що входитимуть до складу локальної мережі з доступом до інтернет у, з'єднайте з маршрутизатором через порти LAN. Природно, для цього вам знадобляться мережеві кабелі.
4
Увімкніть один з комп'ютерів, відкрийте браузер і введіть в адресний рядок IP-адресу пристрою. Його ви можете знайти в керівництві користувача.
5
Для початку налаштуйте з'єднання з провайдером. Для цього перейдіть в меню Internet Setup Wizard або «Налаштування мережі інтернет ». Заповніть поля так, як ви б це зробили в разі створення підключення з комп'ютера. Обов'язково активуйте функцію DHCP. Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор.
6
Тепер всі пристрої, підключені до маршрутизатора за допомогою мережевих кабелів, отримають доступ в інтернет . Відкрийте меню Wireless Setup Wizard або «Налаштування Wi-Fi». Введіть ім'я вашої бездротової точки доступу, пароль для доступу до неї, типи шифрування даних і передачі радіосигналу. Перезавантажте пристрій, попередньо зберігши змінені налаштування.
7
Увімкніть ноутбук і активуйте пошук доступних мереж. Виберіть вашу мережу і натисніть кнопку «Підключення», введіть пароль. Дочекайтеся автоматичного отримання IP-адреси для ноутбука. В результаті ви отримали універсальну комбіновану локальну мережу з доступом в інтернет .