Як намалювати тоби.

В багатосерійному аніме «Наруто» є маса персонажів з різною зовнішністю і різними характерами, і в кожного з персонажів є шанувальники, які прагнуть роздобути якнайбільше сувенірів і зображень улюблених героїв. Багато фанатів, які вміють малювати, зображують персонажів аніме самостійно, створюючи красиві малюнки - і ви також можете спробувати намалювати героя «Наруто» на ім'я Тобі власними руками.
Інструкція
1
Тобі відрізняється від інших персонажів «Наруто», завдяки масці з отвором для одного ока. Для початку намалюйте на аркуші паперу коло, а потім проведіть вигнуту допоміжну лінію, щоб намітити розташування особи.
2
Орієнтуючись на будь-яке інше зображення Тобі , прорисуйте форму верхньої частини його тіла, намітьте обриси руки, а потім прорисуйте контури развевающегося плаща. Намітьте базову форму ніг, визначаючи їх позицію один відносно одного - наприклад, одна нога може бути зігнута в коліні, а друга - випрямлена у напрямку до вас.
3
Створивши основні контури персонажа, переходите до деталізації. Пропрацюйте більш детально форму плаща, намалюйте чіткі лінії коміра-стійки, а також намітьте контури маски. Додайте масці характерний спіральний візерунок, який з'єднується в точку лівіше її центру, утворюючи отвір для ока.
4
Завдавши на маску візерунок, прорисуйте більш чітко плечі і руки персонажа, намітьте контури пальців і долоні, яка дивиться вперед, а також різкими зигзагоподібними лініями намітьте контури зачіски. Деталізуйте долоню - зробіть її об'ємною, а також надайте обсягу плащу персонажа - намалюйте складки тканини, доопрацювати комір, а на поверхні плаща намалюйте два-три хмари Акацукі.
5
Надайте плащу остаточний вигляд, намітьте вигнуту лінію застібки, а потім переходите до промальовуванні ніг Тобі . Намалюйте об'ємні штани до колін зі складками тканини в місці її збірки, потім прорисуйте лінії ніг і взуття.
6
Все зайві і допоміжні лінії, які були на малюнку спочатку, зітріть. При бажанні розфарбуйте персонажа.