Як запустити командний рядок з правами адміністратора. Як запустити від імені адміністратора через командний рядок.

Спочатку в операційній системі Windows запуск програм відбувається під контролем службової утиліти, званої «Контроль облікових записів» (UAC). Але що робити, якщо для виконання деяких програм, запуск потрібно здійснювати з правами адміністратора? Є кілька нескладних способів вирішити цю задачу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Запуск через ярлик. Якщо ярлик командного рядка виведений на робочий стіл, натисніть правою кнопкою миші по ньому. В випав списку виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора». Якщо ярлика командного рядка на вашому робочому столі немає, ви можете знайти командну рядок по шляху «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». Також натисніть на неї правою кнопкою миші та виберіть "Запуск від імені адміністратора». З'явиться вікно командного рядка.
2
Також можна здійснити запуск через панель «Пошук». Натисніть «Пуск» і в рядку пошуку введіть назву програми cmd. Далі натисніть клавіші Ctrl + Shift + Enter на клавіатурі. Запуститься командний рядок. Дана операція ідентична практично на всіх операційних системах Windows.
3
Міняєте властивості ярлика. Натисніть правою кнопкою по ярлику командного рядка (або по пункту в меню «Пуск», розділу «Стандартні») і виберіть пункт «Властивості». У вікні, знайдіть вкладку «Ярлик» і перейдіть на неї. У нижній частині вікна натисніть кнопку «Додатково» і поставте «галочку» поруч із пунктом «Запуск від імені адміністратора». Натисніть «Ок» і «Застосувати» для закриття вікна і збереження внесених змін. Щоб запустити командний рядок (тепер с правами адміністратора), двічі клікніть на ярлик лівою кнопкою миші. Після даної операції командний рядок буде запущена з правами адміністратора операційної системи.
4
В операційній системі Windows передбачені спеціальні утиліти, щоб зробити роботу користувача більш безпечною. Але також існують і можливості цей захист обійти - звичайно, для досвідчених користувачів. Також варто відзначити, що права адміністратора дозволяють на комп'ютері здійснювати необмежену кількість операцій. Якщо вам потрібно буде обмежити будь-які параметри для інших користувачів вашого комп'ютера, створіть новий обліковий запис.