Як додати додаток до бічної панелі.

У сучасних версіях Windows, таких як Windows Vista або Windows 7, є приємне нововведення: бічна панель міні-програм, які пропонують користувачеві швидкий доступ до різних ресурсів - від погоди до котирувань валют. Є певний набір додатків, які встановлені в бічну панель розробниками. Але ними також передбачена можливість додавання будь встановленої програми за вибором користувача.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - додаток Windows Sadebar.
Інструкція
1
Наведіть курсор миші на бічну панель і клацніть правою кнопкою. У показаному меню виберіть пункт «Додати міні- додаток ». Ви також можете скористатися спеціальною кнопкою «+», розташованої у верхній частині панелі. Панель, як правило, у всіх розташовується на робочому столі в правому вікні, тому з пошуком проблем не виникне. У вас вона може розрізнятися тільки формою, так як є безліч видів бічних панелей для операційних систем.
2
У списку, виберіть додаток і натисніть Enter або двічі клікніть лівою кнопкою миші по додатку. Можна також просто взяти і перетягнути елемент. Якщо необхідного вам додатки немає в списку, скористайтеся пошуком. Введіть назву програми в рядок пошуку - панель тут же запропонує варіанти. Параметри пошуку можна задати. Для цього натисніть на стрілку поруч з областю пошуку і вкажіть потрібні параметри. Наприклад, поставте «галочку» поруч із написом «Нещодавно встановлені програми» та натисніть на кнопку «Пошук».
3
Для видалення міні-програми з бічний панелі Windows клацніть по області додатки правою кнопкою миші. Далі у випадаючому списку виберіть «Закрити міні- додаток ». Натискати потрібно саме на те додаток , яке слід видалити із загального списку. Ви можете видаляти програми, додавати, редагувати параметри.
4
Бічна панель Windows дуже зручна у використанні. Ви можете налаштовувати міні-додатки саме на той режим роботи, який вам потрібен. Ну а якщо ви захочете відпочити, включіть показ слайдів, або розкладіть головоломку. В цілому можна сказати, що бічна панель допомагає користувачеві налаштувати для себе додаткові параметри. Також варто відзначити, що для цього додатка в інтернеті постійно викладають нові гаджети. Якщо вам хочеться працювати більш комфортно з допомогою бічний панелі, не забувайте заглядати в інтернет для перегляду оновлень.