Як пов'язати дитині светр. зв'язати светр з малюнком для дитини.

У прохолодні дні будь вітер запросто може принести застуду. Тому вільно чи мимоволі кожна мама напередодні осені замислюється про теплий одяг для свого малюка. Красивий, а головне зручний светр можна зв'язати самій. Зв'яжіть його з натуральної вовни мериноса або альпака або акрилової пряжі, і ніякої холод не буде страшний вашому чаду.
Вам знадобиться
  • 250 г тонкої акрилової пряжі, спиці №4 та №5, циганська голка, 3 гудзики в тон.
Інструкція
1
Перш ніж приступите до в'язання побудуйте викрійку майбутнього светр а (маючи під рукою викрійку, вам буде простіше робити убавкі і прибавки в необхідних місцях). Потім зв'яжіть зразок розміром 10х10 см, щоб визначити щільність в'язання. Чим товщі пряжа, тим менше петель вам доведеться набирати. Кількість петель, даних для зразка, розраховане для в'язання светр а на дворічну дитину.
2
Наберіть на спиці №4 55 петель і зв'яжіть 3 см гумкою 1х1. Для цього в'яжіть поперемінно одну лицьову і одну виворітну петлі, в виворітних рядах в'яжіть по малюнку. Далі перейдіть на спиці №5 і продовжуйте в'язання фантазійним візерунком (зверніть увагу, що рапорт узору повинен бути кратний кількості петель в полотні). Одночасно додасте в першому ряду 7 петель. Провязав 23 см від гумки, намітьте ниткою контрастного кольору проймі з обох сторін і продовжуйте в'язати прямо. На загальній висоті 39-40 см закрийте 20 петель для правого плеча і 22 петлі для горловини, а решту 20 петель лівого плеча. Светр дуже важко надягати на дитину через голову, тому, на лівому плечі зробіть застібку. Для цього продовжуйте в'язати гумкою протягом чотирьох рядів і закрийте по малюнку. Таким чином, вийде планка під застібку.
3
Перед в'яжіть таким же чином, як і спинку. На висоті 33 см від початку в'язання закрийте для вирізу горловини центральні чотири петлі, потім по обидві сторони від них в кожному другому ряду два рази по три петлі, дві петлі і однієї петлі. На загальній висоті 39-40 см закрийте по 20 петель для правого плеча, а на лівому плечі пров'яжіть чотири ряди гумкою 1х1 для планки.
4
Далі приступайте до рукавів. На спиці №4 наберіть 35 петель і зв'яжіть 3 см гумкою 1х1. потім продовжите в'язання спицями №5 тим же візерунком, яким в'язали спинку і перед. Додайте рівномірно в першому ряду 7 петель (у вас повинно вийти 42 петлі). У кожному 14 ряду додайте по одній петлі 3 рази, разом вийде 48 петель. На загальній висоті 24 см закінчите в'язання.
5
Виконайте правий плечовий шов. Потім по краю вирізу горловини, включаючи кромки Беек лівого плеча, на спиці №4 підійміть 77 петель і в'яжіть 4 ряди гумкою 1х1 і два ряди порожнистої гумкою: в'яжіть її гумкою 1х1, при цьому в лицьових і виворітних рядах лицьові петлі пров'яжіть, а виворітні зніміть , залишаючи нитку перед роботою. Таким чином, ви отримаєте дуже еластичну гумку. Закрийте всі петлі за допомогою штопальної голки.
6
Виконайте шви рукавів і ушийте їх в пройми, наклавши бейку лівого плеча переду на бейку спинки. Виконайте бокові шви. На Бейке плеча переду зробіть 3 отвори для гудзиків (обмітайте 1 петлю). Перше і третє отвори розташуйте близько 1 см від кожного краю, а друге між ними. Пришийте гудзики.
7
Светр готовий. Тепер зволожите його, розкладіть на рівній поверхні і дайте йому висохнути.
Речі для дитини завжди повинні бути виготовлені з якісних матеріалів. Зараз асортимент магазинів з дитячим одягом величезний, і можна вибрати будь-який наряд. Але вирішивши пов'язати малюкові светр , ви створите унікальну річ, якої не буде аналогів.
Вам знадобиться
  • - тонка пряжа (найкраще підійде акрил, бо натуральні нитки можуть викликати алергію);
  • - спиці;
  • - велика голка;
  • - гудзики або застібки.
Інструкція
1
Зробіть викрійку светр а - так вам буде зручніше визначати, де необхідно почати зменшення, а де потрібно додати петлі. Виріжте викрійку з паперу в натуральну величину - так ви будете впевнені в тому, що не помилилися з розміром. Зв'яжіть зразок з обраної пряжі, підрахуйте кількість петель в одному сантиметрі і відзначте заміри на вашій викрійці.
2
Наберіть на спиці потрібну кількість петель (об'єм стегон в сантиметрах, помножений на кількість петель в сантиметрі зразка). Зв'яжіть кілька сантиметрів гумкою, потім переходите до вив'язування основного полотна. У першому ж ряду додайте 7 петель, рівномірно розподіляючи їх. В'яжіть полотно светр а обраним візерунком доти, поки не досягнете місця для рукавів.
3
Рівномірно закрийте з двох сторін кількість петель, необхідних для рукавів. В останньому ряду сформуйте пройму - розділіть кількість петель на три, і отримане число петель закрийте по центру. В наступних акуратно зменшуйте петлі, стежачи за тим, щоб обидві сторони звужувалися рівномірно. Не забудьте залишити місце для застібки на плечі, так як на дитину незручно надягати светр через голову. Вивяжіте планку під застібку гумкою, довжиною близько 4 см.
4
Передню частину светр а зв'яжіть також - почніть з гумки, потім пров'яжіть основне полотно обраним візерунком. Закрийте петлі для рукавів, не забудьте зробити горловину (на 2 сантиметри раніше, ніж ви робили це на спинці). Вивяжіте другу планку для плечової застібки.
5
Зв'яжіть рукава. Наберіть на спиці кількість петель, рівну діаметру зап'ястя дитини, помноженому на кількість петель, що поміститься в одному сантиметрі вашого зразка. Пров'яжіть кілька сантиметрів гумкою, потім додайте 7 петель в першому ряду, ще через 7 рядів додайте 3 петлі. Закінчите в'язання на висоті, що дорівнює довжині руки від зап'ястя до ліктя з урахуванням того, що рука буде зігнута.
6
Сшейте всі деталі - за допомогою голки з великим вушком з'єднайте передню і задню частини, обробіть рукава, ушийте їх. На планку пришийте гудзики і зробіть прорізи для них, обробивши краю гачком.
7
Зволожите светр , розкладіть його на рівній поверхні і дайте просохнути.