Як зв'язати сукню на дівчинку до року.

Смак закладається в самому ранньому дитинстві, і навіть найменша дівчинка повинна виглядати ошатно, красиво і модно. Як зробити так, щоб у вашої малятка з'явилися чудові і ексклюзивні речі? Зв'яжіть їх. Наприклад, ажурне плаття можна зв'язати гачком з натуральної бавовняної пряжі.
Вам знадобиться
  • 200 г бавовняної пряжі, гачок №3, невелика гудзик в тон ниток, ножиці
Інструкція
1
Побудуйте викрійку ліфа сукні. Так вам буде простіше в'язати, прикладаючи в'язане полотно до викрійці. Для цього вам потрібно буде зняти кілька мірок: обхват шиї, грудей, талії, довжина виробу і плеча. Виберіть натуральну бавовняну пряжу. Вам знадобиться приблизно два мотка по 100 грам.
2
Виберіть візерунок, яким будете в'язати ліф і спідничку. Зв'яжіть зразок з довільної кількості петель і розрахуйте кількість, необхідну вам, таким чином. Виміряйте ширину зразка і порахуйте кількість петель в ньому. Поділіть вийшло кількість петель на довжину зразка. Так ви отримаєте кількість петель в одному сантиметрі. Далі помножте необхідну величину на кількість петель в одному сантиметрі і отримаєте кількість петель потрібне для першого ряду.
3
Зробіть ланцюжок з повітряних петель. В'яжіть обраним узором на потрібну висоту до пройм. Щоб деталь вийшла саме задуманої форми, прикладайте її частіше до викрійці. Далі закрийте кілька петель для вив'язування пройми. В'яжіть на необхідну величину до горловини, роблячи необхідні убавкі для пройм. Для горловини закрийте середні петлі і продовжуйте в'язати окремо до плечового зрізу. Зробіть теж саме з іншого боку.
4
Спинку в'яжіть аналогічно, але залиште розріз для застібки приблизно на рівні пройм. Для цього роботу розділіть навпіл і в'яжіть кожну сторону окремо, формуючи горловину і пройму.
5
Складіть деталі лицьовою стороною один до одного і зшийте бічні і плечові зрізи. Виверніть виріб.
6
Для спіднички виберіть візерунок серветки. Наберіть на зрізі ліфа необхідну кількість петель і в'яжіть вкруговую по схемі серветки. Кількість елементів спідниці має бути кратно кількості петель. Зв'яжіть не надто довгу спідничку, в іншому випадку, малятко в ній заплутається.
7
Для рукава по краю пройми наберіть необхідну кількість петель і в'яжіть узором. Для рукава підійде візерунок, використовуваний для бордюру. Обв'яжіть горловину стовпчиками без накиду. Пришийте гудзик і зробіть навісну петлю за допомогою ланцюжка з повітряних петель. Плаття готове.
8
Прикрасьте виріб вишивкою або стрічками. Малеча в такому політиці буде виглядати мило і чарівно.