Як прокачати зчеплення на ВАЗ 2106. Як правильно прокачати цепленіе ваз 2106.

  •  Через несправний зчеплення можуть виникнути складнощі з експлуатацією автомобіля, аж до поломки коробки передач. ВАЗ 2106 має гідравлічний привід зчеплення, який потребує контролю і своєчасному обслуговуванні. Прокачування гідроприводу зчеплення виконується для видалення з нього повітря, після заміни рідини або після ремонту вузлів системи, пов'язаного з його розгерметизацією. Перед прокачуванням гідроприводу необхідно виявити і усунути причину розгерметизації.
  •  Якщо прокачування виробляється після зміни гальмівної рідини, то перш за все необхідно очистити зливний штуцер головного циліндра зчеплення від бруду і пилу. Для цього можна скористатися металевою щіткою.
  •  Візьміть підготовлений шланг і надіньте його на чистий штуцер. Шланг повинен вдягатися з легким натягом. Другий кінець шланга помістіть в підготовлену ємність. Попередньо налийте в ємність трохи гальмівної рідини і стежте, щоб кінець шланга постійно був занурений у неї.
  •  Після цього попросіть помічника сісти в машину. Помічник повинен 4-5 разів різко натиснути на педаль зчеплення. Інтервал між натисканнями повинен становити 2-3 секунди. Якщо після натискання педаль не повертається в початкове положення, а залишається натиснутою, підтягніть її назад.
  •  Після натискань помічник повинен затримати педаль в натиснутому стані. В цей момент ви трохи відпускаєте ключем зливний штуцер і спостерігаєте, як в підготовленої ємності зі шланга виходить рідина з бульбашками повітря.
  •  Після того як витікання рідини з шланга припиниться, загорніть штуцер, відпустіть педаль зчеплення. Потім попросіть помічника знову натискати на педаль і повторюйте цикл. У міру прокачування педаль зчеплення повинна «твердеть».
  •  Цикл повторюється 3-5 разів або до тих пір, поки з шланга в ємності не перестануть виходити повітряні пухирці. В цей час стежте за рівнем гальмівної рідини в бачку. Не допускайте опускання рівня рідини нижче 10 мм від дна бачка!
  •  Після того як повітря вийшов, загорніть штуцер і зніміть з нього шланг. Другий кінець шланга тримаєте в ємності з гальмівною рідиною, тому що шланг наповнений рідиною. Злийте рідину з шланга і приберіть його.
  •  Долийте в бачок рідину до нормального рівня і щільно закрийте кришкою. Витріть патьоки гальмівної рідини дрантям. Перевірте систему на наявність витоків. Якщо все в порядку - користуйтеся автомобілем в звичайному режимі.