Як сервірувати стіл. Як прикрасити чарки серветками.

Ви зібралися провести вечір в приємній компанії друзів. Подумайте, як красиво і оптимально сервірувати стіл до приходу гостей, щоб максимально звільнити собі час, який проведете за столом, не бігаючи за тим чи іншим відсутньою приладом.
Вам знадобиться
  • Скатертина, посуд, столові прилади, келихи, чарки, тканинні серветки.
Інструкція
1
Накриємо стіл скатертиною. Скатертина має бути полотняною і відпрасованою. Краї скатертини повинні спускатися вниз і прикривати ніжки стола, але не торкатися сидіння стільців. Якщо скатертина звисає нижче, то це доставить незручність вашим гостям.
2
Розставляємо на скатертини підставні тарілки по числу гостей. Тарілки ставляться на відстані 2см від краю столу, навпроти кожного сидячого місця. На підставні тарілки ставляться закусочні тарілки, меншого діаметра. Серветки, скорочення пірамідкою або складені трикутником, укладають на тарілки.
3
Поруч з підставною тарілкою розміщуємо прилади. Ножі лежать з правого боку від тарілки, а вилки з лівої, зубчиками вгору. Найдальшими від тарілки розташовуються прилади, які знадобляться першими. Якщо в меню передбачений суп, то супова ложка лежить зверху від подкладной тарілки.
4
Келихи і чарки сервірують праворуч від тарілки, ближче до середини столу, паралельно довжині столу. Далеким ставлять найбільший келих для води, лівіше його розташовуються келихи і чарки, в міру спадання в розмірах.
5
Тарілки з нарізаним хлібом і прилади для спецій ставлять в протилежних частинах столу, щоб усім було зручно дотягуватися. Страви з холодними закусками і салатами накривають одразу, ще до приходу гостей. Гарячі страви потрібно подавати добре розігрітими, безпосередньо перед вживанням.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає великої скатертини, то стіл можна застелити полотняними серветками. Також встановіть на столі паперові серветки в спеціальному тримачі.
Корисна порада
Перед сервіровкою столу уважно огляньте все посуд і прилади. На тарілках і келихах не повинно бути тріщин і сколів. Перед розстановкою на столі пополіруйте все сервірувальні предмети чистим рушником.